Щоправда одразу зазначимо, що дати один рецепт від головного болю просто неможливо. Треба вилікувати його причину — тоді мине і біль. Для знеболення є пігулки. Тим, у кого голова болить у скронях, добре допомагає цитрамон. Бо цей головний біль — від підшлункової залози. В інших випадках треба шукати причину і підбирати ліки.
Біль у лобі, як правило, від фронтиту: гайморити й фронтити спричиняють застудний головний біль. У скронях і лобі болить внаслідок захворювання підшлункової залози. Якщо голова болить з одного боку, а потім пульсуючий сильний біль переходить на другий бік — це васкуліт. Якщо голова болить згори ще й паморочиться — це схоже на енцефаліт. Згори болить від напруженої нервової системи.
Біль у потилиці — від підвищеного тиску, ниркового, нервового (спричиненого спазмом судин) чи від склерозу судин. Найчастіше тиск нирковий, тобто спричинений хворими нирками: за ніч він підвищується, і вранці людина встає із болем у голові, й голова здебільшого болить у потилиці. Пролікувавши нирки, нормалізуємо тиск.
Дам пораду, як швидко усунути головний біль. Треба сісти, зручно вмоститись, покласти ліву руку до лоба, а праву на сонячне сплетіння, і спокійно посидіти. Хвилин за десять біль мине. Але обов’язково підіть до лікаря, дізнайтеся причину і вилікуйтеся, щоб голова була світлою, легкою і не боліла.
Коли частий головний біль супроводжується шумом у голові і дзвоном у вухах, при різких рухах паморочиться голова — це свідчить про розвиток атеросклерозу, який може призвести до крововиливу в мозок — інсульту. Від головного болю, спричиненого атеросклерозом судин головного мозку й підвищенням внутрішньочерепного тиску готують ліки з квітів конюшини лучної.
Зберіть рожеві квіти конюшини — вона ще цвістиме до кінця червня, висушіть у затінку і використовуйте для лікування у вигляді настою або настоянки.
Настоянка від атеросклерозу з конюшини лучної
Заповнити літрову банку на третину сухими квітами, залити 0,5 л якісної горілки. Настоювати в темному місці 2 тижні, віджати і процідити. Вживати 3 місяці по 1 ч. л. вранці за 30 хв. до вживання їжі та перед сном.
Між прийомами настоянки приймайте настій квітів конюшини.
Настій конюшини лучної
1,5 ст. л. квітів заварити1,5 склянками окропу, настоювати 30 хв., процідити і приймати по півсклянки тричі на день.
Після курсу лікування зробити перерву на 2 тижні й повторити його знову.
А сам курс де? Як довго це вживати требя? Дякую