Корзина
Ваша корзина пуста.

Рідні мої українці!

6 марта 2022 г.

Знов страшна біда прийшла на нашу землю! Чорна нечиста навала руйнує наші міста і села, вбиває мирних жителів, нищить святині українського народу! Гинуть наші воїни, обливаються кров’ю материнські серця. Та перемога буде за нами! Бо з нами правда і наша рідна земля, наша рідна Україна.

Нині — вся Україна на передовій! В ці буремні тяжкі часи усі разом молимо Бога про захист і допомогу. Ми сильні, затяті, сміливі й відчайдушні. Ми вистоїмо! Україна — це наш дім!

«Зелена планета Земної»,всі Здравниці, увесь наш великий колектив теж об‘єднані, згуртовані в єдиному пориві до ПЕРЕМОГИ!

Всі, хто лишились на своїх робочих місцях — консультанти, лікарі, провізори, службовці — готують ліки для хворих і стражденних. Хто має можливість, допомагає їжею, теплим одягом, необхідними речами нашим військовим і мирним жителям. Даємо притулок тим, хто залишився без домівок. Не цураємося ніякої роботи: плетемо захисні сітки, ліпимо вареники для військових, допомагаємо лікарям у лікарнях, здаємо кров.

Зеленопланетяни не тільки працелюбні, а й досвідчені, кмітливі, дотепні та практичні! Ми споріднені з Матінкою-Природою і черпаємо від неї правічну мудрість нашої зеленої планети. Не вистачатиме коричневих і зелених тканин для маскувальної сітки — пофарбуємо білі простирадла в екологічні кольори у відварі кори дубу.

Перебудовує свою роботу, стає більш оперативною і газета «Зелена планета Земної». Статті, замітки, повідомлення будемо розміщати тут, на сайті, так швидко, як тільки можливо. Будемо давати корисні поради щодо фітотерапії, лікування, найпростіших помічних засобів у воєнний час, будемо підтримувати віру в перемогу, втішати у горі й скорботі. Ми — разом з нашою країною, з нашим народом!

Ми — у Бога на долоні, а Матінка Божа закриває нас від лиха своїм білим омофором.

Борімося! Поборемо!

Слава Україні! Героям слава!

Разом зі своїм народом в ці тяжкі часи —

Наталя ЗЕМНА

Оставьте ваш комментарий
Комментарии
19.03.2022 9:24
svetlanashkalim@gmail.com(+38095.661.57.15)

Возобновите продажу лекарств!Киев-Работает Новая и Укрпочта!Не бросайте свой народ! Война весь мир помогает!Сайт,телеф.(автоответчик) интер. магазин.Ответа НЕТ!

30.03.2022 14:20
ЦЕНЫ КОСМОС

Ви з ума зійшли такі ціни ставити , з  чим звязано таке подорчання , чи вам тільки гроші в голові !

22.10.2022 14:20
Низький уклін і щира подяка.

Щира подяка за Вашу бесцінну працю, допомогу, поради і підтримку! Лікування травами є частиною нашої великої Української спадщини, наше національне багатство! Будьмо здорові! Слава Україні! Слава Нації! Смерть ворогам!

19.02.2023 14:38
Мосенко Тетяна

Я дякую Боговi за вас. Довгих вам рокiв житья та мiцного здоров'я.Благословення звише.🙏🙏🙏

19.02.2023 14:39
Мосенко Тетяна

Я дякую Боговi за вас. Довгих вам рокiв життя та мiцного здоров'я.Благословення звише.🙏🙏🙏

07.07.2023 15:43
+41794014481

Долгих вам лет и счастья видеть свою страну свободной и успешной.
  Низкий поклон ,за труд и работу которую вы и ваша компания делаете.
Все будет хорошо!

07.11.2023 12:09
Олена

Разом до перемоги! Перемога вже скоро!☮️💖☀️

15.03.2024 9:20
default

Hi there!