Різновид хондрозу

26 апреля 2022 г.

* * *

Пані Ольга із Коростеня нарікає на лікаря. Звернулась із болем в області печінки та живота. До всього ще й закрепи турбують. А лікар-терапевт, правда він дуже в літах, сказав, що потрібно лікувати остеохондроз. І це зовсім не смішно.

Пані Олі пощастило. Вона звернулась до дуже досвідченого лікаря, який чітко знайшов причину проблем.

У випадку захворювання на виражений грудний остеохондроз таке часто буває — порушується робота шлунково-кишкового тракту, часто виникає печія, закрепи, болить не тільки живіт, а ще й десь в області печінки.

Однак, щоб усунути всі ці різноманітні симптоми, насамперед слід пролікувати нирки, щоб вони працювали, підтримуючи нормальний водно-сольовий баланс в організмі. Тоді зайві солі, котрі спричиняють остеохондроз — легкі карбонати, фосфати, — будуть виходити з сечею, а не утворювати відкладення між хребцями, змінюючи на гірше анатомічну будову хребта. При цьому затискаються нервові волокна, які мають надійно контролювати роботу травних органів. В результаті ця робота порушується.

Позитивну дію на нирки забезпечує фітокомпозиція «Зеленої планети Земної» НЕФРОЛІК. Щоб налагодити сольовий обмін, до нього слід додати СОЛЕНОРМ, оздоровить верхні відділи хребта ХОНДРОЛІК. Вже за тиждень-два відчуєте, що почалась в організмі «операція» з видалення накопичених солей — болить у грудях. Серце тут ні до чого, понатирайте САНАТОМ, або РОЗТИРАННЯМ болючі ділянки — біль вщухне, а виділення солей прискориться.

Печінка також має працювати нормально — про неї подбає ГЕПАХОЛ, а допоможе позбутися закрепів ЛАКСОН.

За 2-3 тижні стан покращиться, далі слід долікуватись, щоб остаточно налагодити роботу нирок і нормалізувати сольовий обмін.

Зараз починають розвиватись дерева. Зберіть молоді листочки груші, краще дички, і пийте з них чай: 1 ст. л. подрібненого листя на склянку окропу, приймайте по чверті склянки 4 рази в день.

* * *

 

Дуже схожу історію розказала відвідувачка нашої Здравниці про свого чоловіка.

«Боліло серце — давали і валер’янку, і конвалію, вже навіть почав приймати нітрогліцерин, а біль у серці не минає. Звернулись до лікаря-кардіолога (нині це не так просто), зробили електрокардіограму. І з’ясувалось, що з серцем проблем нема!

Отже, попередній лікар, який поставив діагноз «стенокардія», помилився. Тому й біль не проходив, попри випите «відро» валідолу, котрим щедро частували серце. Набагато краще допомагало розтирання, коли руки терпли, боліло в шиї та в потилиці, шуміло у вухах та паморочилась голова.

25 лютого евакуювалися до Львова і пощастило потрапити в Здравницю «Зеленої планети Земної». На сьогоднішній день все слава Богу! Хоч ми і не вдома, але біль стихає, серце вже не лякає так.

Чітко визначили і лікуємо шийно-грудний остеохондроз. Даю чоловікові НЕФРОЛІК, а до того ще й ДІАМАНТ і ПРОСТАДЕН, бо вставав мочитись два-три рази на ніч. Також він приймає цілющі фітокомпозиції НОРМОСТРУМ і ХОНДРОЛІК. Застосовуємо зовнішні засоби РОЗТИРАННЯ та САНАТ.

Куди й подівся серцевий біль, хоч нічого серцевого чоловік не вживає!

Ще порадили в Здравниці пити чай із зірочника-мокреця: 1 ст. л. подрібненої трави залити склянкою окропу, настоювати 30-40 хв., пити по чверті склянки 4 рази на день за 15-20 хв. до їди. Кажуть, так радить Наталя Земна».

Зірочник нині цвіте. Ця рослина лікує не тільки остеохондроз, а й стенокардію та катаракту.

Оставьте ваш комментарий