З таким діагнозом найчастіше звертаються до нас молоді люди, як дівчата, так і хлопці. І це відповідає відомому факту, що в більшості випадків множинний склероз починає розвиватися саме в молодому віці, від 18 до 40 років. Але це може статися й у другій половині життя, і в дитинстві.
До нас у Здравниці зазвичай люди приходять вже після встановленого лікарями діагнозу. Пояснюють своє звернення тим, що офіційна, або, як її ще називають, наукова медицина немає чим їм допомогти. Це дійсно так: хвороба вважається невиліковною і лікують лише окремі її прояви, намагаючись довше підтримати повноцінне життя.
Не тільки в клініках та поліклініках неможливе лікування, а навіть у книжках нічого не пишуть, що б давало надію на зцілення. Тому нібито ці люди майже приречені. Але і там є слово майже. Це дає надію!
Отож, таким людям нема куди подітись, і вони звертаються по природні засоби для лікування, які створив Бог, і тому вислову «не виліковне» не існує — є лише хвороби, ліків до яких ми поки не знайшли. Я була на Всесвітньому медичному конгресі в Кореї і там запитувала у представників всіх країн, чи знають вони способи лікування множинного склерозу. Ніхто не зміг відповісти.
Наразі ні народна, ні офіційна медицина ніяк не може визначити і причину цього захворювання. За однією з версій, причиною може бути вірус, який потрапляє в організм ще в дитинстві, але який саме – невідомо.
Захворювання дуже складне і серйозне. В основі його лежить множинне аутоімунне дрібновогнищеве запалення спинного і головного мозку. На місці запалення виникає некроз нервової тканини, яку поступово замінює сполучна тканина — утворюються рубці. Процес охоплює і білу, і сіру речовину мозку, і мієлінові оболонки, внаслідок чого порушується передача нервово сигналу.
Симптоматика захворювання багатолика, в залежності від локалізації уражених місць. Буває, що людина й не підозрює про наявність хвороби, списуючи симптоми зовсім інших хвороб.
Розвивається множинний склероз поступово. Спочатку може з’явитись оніміння, втома і слабкість ніг після ходьби чи бігу, іноді є тремтіння рук. Запаморочення, зменшення чіткості зору (все начебто стрибає перед очима) може супроводжуватися нудотою. Пізніше порушується ковтання їжі, води; мова стає монотонною, скандуючою (слова по складах). Часті парези, паралічі, судоми; буває нетримання сечі, порушення місячних. Руки, ноги стають холодні.
Лікування симптоматичне. Буває наступають тривалі ремісії (покращення), які можуть тривати і 10, і 20 років, а потім знову настає погіршення стану.
Деколи до нас приходять люди з діагнозом множинний склероз, але при ретельному огляді він не підтверджується. В такому випадку віднаходим справжню причину стану і швидко її усуваєм. Якщо діагноз вірний, то лікування довготривале — до півтора або і двох років. Даємо ліки, які допоможуть налагодити роботу кровотворної і нервової систем, покращити стан судини, відновити циркуляцію крові: ГЕПАХОЛ, СКЛЕРОЗАН, ЛІМФОГРАН, ВЕНОЛІК, ВАЗОНОРМ, ЕНЦЕФАН, НЕВРИН, СПОЛУТКАН, СИСТЕМЛІК, НОРМОСТРУМ, СУДИННИК.
У природі є цілющі рослини, які допомагають у лікуванні множинного склерозу. Наприклад, кістковий мозок зцілює стокротка в поєднані з іншими рослинами.
А далі продовжуємо спостерігати за динамікою лікування. Дуже задоволені, коли є перемога у довготривалій, складній боротьбі, і людина одужує.
Доброго вечора я б хотіла лікуватись в мене росіяний склероз допоможіть з ким звязатись ,щиро дякую
А нам ніяких схем лікування не пропонували, ми що замовимо те нам і продають , скоро рік як ми лікуємось,тільки гірше стало від таких горе консультантів із Полтави . А я вірю, що трави допоможуть і дуже хотілось отримати належну консультацію , можливо від самої Наталії Петрівни бо стан тяжкий.