Корзина
Ваша корзина пуста.

Шахраї катаракту не вилікують

15 февраля 2024 г.

У прямому телеефірі  програми «Лікар знає» Тетяна Мороз питає, чи справді зробили ліки для ефективного лікування катаракти.

В «Зеленій планеті Земної» є фітозазоби, які ефективно долають катаракту. Ми обов'язково шукаємо причину цього порушення, а коли віднаходимо її, то знаємо, які ліки допоможуть в кожному конкретному випадку. Буває, катаракта виникає від травми, від запальних процесів, від порушення кровообігу тощо. Залежно від причини, застосовуємо ЗІРОЧНИК, ПРОЗІР, ГЕПАХОЛ-3, АРНІКУ, ВАЗОНОРМ, ВЕНОЛІК, СКЛЕРОЗАН та інші фітокомпозиції.

На жаль, з розвитком соціальних мереж, інтернету непорядні особи отримали додаткові можливості дурити громадян. Шукаючи «Зелену планету Земної» довірливі люди інколи помиляються і потрапляють на фейкові інтернет-ресурси. Шахраї уже не тільки мою фотографію показують, а й голос підробляють! Завдяки цьому маскуванню намагаються втулити хворим непотріб, який інакше ніхто б не купував, бо нікому він не допомагає, а часто шкодить.

Ті ліки, які допомагають, мають високу ефективність, люди радо купують і надалі, радять рідним, друзям і знайомим. Саме такі ліки пропонуємо в Здравницях «Зеленої планети Земної» та інтернет-магазині. Натомість шахраї, щоб якось проштовхнути свої підробки, використовують авторитет людини, яка відповідає за те, що робить.

Але відповідати за дії шахраїв, за наслідки того, що вони пропонують хворим, я не можу. Хоча дуже прикро за тих, хто помилився, кого ошукали. Вони дзвонять, плачуть, що віддали великі гроші, а стало тільки гірше, приходять скаржитись до нас, в «Зелену планету Земної». Звісно, їх шкода. Намагаємось допомогти, чим можемо.  Повсякчас застерігаємо людей від помилки. Не хочеться, щоб їх ошукували, користуючись моїм ім'ям.

Тож нагадуємо, що маємо лише один офіційний сайт — zelena-planeta.ua. На сайті є перелік нашої продукції, фото ліків, їхні назви, показання та опис дії. Достовірну інформацію можна отримати на фейсбуці — https://www.facebook.com/zelenaplanetazemnoi і в ютубі — канал «Зелена планета Земної», https://www.youtube.com/@nataliazemna.

Будьте уважні та обережні!

Оставьте ваш комментарий