Корзина
Ваша корзина пуста.

Що може стояти за болем в ногах

29 декабря 2023 г.

Частою скаргою людей старшого віку, але нерідко й середнього, є біль в ногах. Якщо раніше приходили з артритами, артрозами, варикозним розширенням вен, подагрою, холодними ногами, то зараз до цього переліку все частіше потрапляють і «неспокійні ноги». Судоми, біль, набряки через лімфостаз, посиніння, зміна стану шкіри ніг — на ці та інші симптоми завжди звертаю увагу на прийомах. Наприклад, саме за станом ніг відразу можна дізнатися, що в людини є цукровий діабет.

Про початок чи вже просунуту стадію цукрового діабету можуть свідчити великий живіт, надмірна спрага, нічні походи в туалет, суха шкіра, випадання волосся, зниження зору, «павутина», туман в очах, «чорні мушки». Багато пацієнтів з діабетом підтверджують, що на початку хвороби мали тяжкі судоми у ногах, особливо вночі.

За наявності варикозу і судом людей часто оперують — видаляють варикозні вени. Але це порушує кровообіг, страждають всі судини, а не тільки вени. Ноги в такому стані не можуть бути здоровими. Це одна з причин появи неспокійних ніг, коливони вдень не дають спокою, ніби смикаються, авночі людина і спати не може через те, що ноги «танцюють».

Неспокійні ноги частіше бувають у курців через розвиток облітеруючого ендартеріїту. У курців артерії запалені і звужені, часто з тромбами, тому кровообіг, особливо в кінцівках, порушений. Тоді ноги і стають неспокійні.

Фітокомпозиція «Зеленої планети Земної» СУДИННИК добре налагоджуєрух крові по артеріях та артеріолах. І отой неспокій у ногах проходить, ноги стають здорові. Також раджу людям з цією хворобою заварювати і пити вербову кору, яка найкраща у березні, коли пішов сокорух. Взимку можна брати тоненькі гілочки: 1 ст. л. подрібнених гілочок на склянку окропу, пити по чверті склянки, щоб відновити всі судини і вени. Верба завжди допомагає і коли болять суглоби, усуває варикоз і запалення капілярів.

Повертаючись до варикозу, ноги після видалення вен болять, може боліти поперек, у крижах, тому що права нирка буде опущена. Нога внизу стає синьою через проблеми з капілярами. І хоча тоненькі судини намагаються постачати кров на периферію, але дається їм це дуже важко. Тому і болять ноги. Часто виникає грибок на нігтях, бо навіть ніготь страждає від нестачі крові, отже, живлення.

Та й навіщо оперувати вени, якщо вони дуже добре лікуються! В «Зеленій планеті Земної» є помічна фітокомпозиція ВЕНОЛІК, яка нормалізує сині, страшні великі вени на ногах, через які щоночі судомить чи смикає ноги: ноги стають спокійними, судоми минають.

Отже, ВЕНОЛІК помічнийдля вен, СУДИННИК — для артерій, а ВАЗОНОРМ — ліки для капілярів.

Між тим починаємо лікувати і основні причини хвороби: порушену функцію підшлункової залози, цукровий діабет, збільшену печінку, опущений атонічний шлунок. Бо варикозне розширення вен частіше буває тоді, коли печінка працює недостатньо, збільшена і тверда, коли підвищений цукор, понижено працює підшлункова залоза, збільшені лімфатичні залози. Отож, треба лікувати печінку, селезінку і судини разом.

Підшлункову залозу, якщо почався цукровий діабет, вилікувати нескладно. Для цього є фітокомпозиція ДІАМАНТ. Але залоза не почне одразу продукувати нормальну кількість гормонів. Відновиться лише тоді, коли буде добре працювати печінка і шлунок!

Отже, лікуємо цукровий діабет, підшлункову залозу, цей золотник — малий та дорогий, фітокомпозиціями ДІАМАНТ та ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН (для шлунку, печінки). Якщо у людини високий цукор, то додаємо ще чай ДІАМАНТ після їди і цукор нормалізується.

Після лікування живіт зменшується, шкіра вже не суха, волосся не випадає. Для цього радимо застосовувати ще зовнішній засіб САНАТ. Його треба втирали в шкіру голови.

Якщо ногах є лімфостаз, корчі, синя, густа павутина із капілярів, що ноги аж чорніють, це теж ознака нездалої роботи органів травного тракту. Тому разом із ДІАМАНТОМ, ГЕПАХОЛОМ, ГАСТРОТОНОМ призначаємо фітокомпозиції «Зеленої планети Земної» ВЕНОЛІК, ЛІМФОГРАН, а длятого, щоб на нозі не відкрилась виразка — ще і ВАЗОНОРМ. Таким чином ЛІМФОГРАН, ВЕНОЛІК, ВАЗОНОРМ врятують ногу від застою лімфи, і пройде біль і судоми.

Якщо ж судини обтяжені відкладами холестеролу, тоді починає шуміти і боліти в голові, у вухах, падає зір та слух, підвищується тиск. В такому разі даємо цілющу фітокомпозицію СКЛЕРОЗАН, щоб почистити судини. Якщо є також підвищений тиск, потрібні будуть НЕФРОЛІК і ГІПЕРТАН.

Для того, щоб не боліли ваші ноги, щоб всі клітини були наповнені кров'ю, не було інфаркту, інсульту, раджу всім каштан: 5-7 каштанів кладете в шкарпетки, надягаєте їх і лягаєте спати. Перестає пекти, боліти в підошві. Для приготування ліків для судин можна подрібнити свіжі каштани, висушити, змолоти. Готове каштанове борошно, 1 ч. л. або 1 ст. л., залити склянкою окропу, настояти і пити по чверті склянки 4 рази на день.

Допомагає і дерево гінко білоба: його листочки подрібнюють, 1 ч. л. заварюють склянкою окропу, п’ють по чверті склянки 4 рази на день.

Коли людина лікується травами, то одужання настає поступово, через деякий час. Час потрібен, щоб відновився кожен орган, кожна система, всі клітини діставали достатнє живлення. І лише тоді людина одужує. А якщо проковтнув пігулку, то біль пройшов, але хвороба залишилась. В «Зеленій планеті Земної» так не буває!

Якщо бажаєте пришвидшити одужання, треба додавати в раціон більше, як ми кажемо, їжі-ліків: овочів, фруктів, зелені, зокрема і з диких рослин, бобових, цільнозернових, горіхів і насіння. Потрібно відмовитись чи сильно обмежити зайву, висококалорійну, шкідливу їжу, бідну на біологічно-активні речовини.

Коли ви приходите до нас у Здравниці «Зеленої планети Земної», ми обов'язково консультуємо вас, діагностуємо, шукаємо причину хвороби. Головне в лікуванні — поставити вірний діагноз. Все це робиться в Зеленій планеті Земної» безкоштовно. Потім досвідчені лікарі-консультанти підберуть вам фітокомпозиції або підкажуть яку треба брати рослину, щоб ваші ноги не боліли, щоб організм був насичений кров'ю і був здоровий. Чекаємо на вас і завжди раді вас бачити!

Оставьте ваш комментарий