Пані Олена з міста Славута має онкозахворювання, приймає хімію і скаржиться на сильну печію. Питає, що приймати від печії?
Якщо сильна печія, отже, маєте підвищену кислотність. Вона є ознакою гіперацидного гастриту. Шлунок працює з підвищеною кислотністю, але причина не завжди у шлунку. Причиною цього може бути запалена підшлункова залоза, тобто панкреатит. Панкреатит часто супроводжується гастродуоденітом — в людини пече під ложечкою.
Печія може відчуватись і набагато вище, на початку стравоходу — це називається рефлюксом, і часто є ознакою езофагіту (запалення стравоходу). Тоді ми радимо пройти курс лікування цілющими фітокомпозиціями ЗОЛОТНИК, ГАСТРОУЛЬКАН, ЕЗОФАГІН. Печія минає.
В народі користуються в такому випадку картопляним соком. З натертої бульби зі шкіркою витискають сік і п’ють, щоби понизити кислотність, і не було печії. Свіжим соком картоплі можна понизити кислотність, але сталого ефекту не буде, якщо не вилікувати панкреатит, гастродуоденіт, рефлюкс, езофагіт.
Є ще й такий простий засіб: узяти одну галузочку із листочка туї, добре пожувати і проковтнути. Але треба бути обережним і більше однієї галузочки не приймати, бо це небезпечно.
Іноді буває печія і в разі пониженої кислотності в шлунку. Наприклад, поїли борщу від душі, а потім понахилялися і починається відрижка, починає пекти нагору — це є ознакою пониженої кислотності. Тоді ми пропонуємо приймати ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН і таким чином знімаємо печію.