Корзина
Ваша корзина пуста.

Що таке атеросклероз і як лікуватися фітокомпозиціями «Зеленої планети Земної»

29 июля 2022 г.

Атеросклероз — системне хронічне захворювання артерій, може бути і місцевим, і загальним. Найчастіше уражаються судини головного мозку, серця, нирок. Стінки судин ущільнюються, потовщуються, їхня еластичність зменшується, судини стають ніби скляними: не здатні розширюватися і звужуватися, можуть тріснути в будь-який момент.

Всередині на стінках судин відкладаються холестерол і жироподібні речовини (ліпоїди) у вигляді «бляшок». Як наслідок звужується просвіт судини, а через звужений просвіт проходить менше крові; кровообіг уповільнюється, і тканини отримують менше кисню й поживних речовин. Тому такі органи, в яких судини склеротизовані, працюють погано та поступово дегенерують.

Зокрема, при ураженні коронарних судин порушується живлення серцевого м’яза — виникає стенокардія. Коли частина м’язових волокон гине від нестачі живлення і кисню, то їх замінює сполучна тканина — утворюються рубці і, як наслідок, кардіосклероз. Якщо стається інфаркт через тромб чи розрив судини, то частина серцевого м’яза залишається без кровопостачання, і клітини в ній гинуть.

Склеротичні зміни судин головного мозку викликають запаморочення, шум у вухах та голові, погіршення пам’яті, втомлюваність, непритомність, зміни психіки. Якщо атеросклероз сильний, може виникнути крововилив у мозок, інсульт, а в результаті параліч, розлади мови, ходи тощо. Найчастіше інсульт виникає у поєднанні атеросклерозу з гіпертонічною хворобою.

Якщо уражаються ниркові артерії, то порушується живлення ниркової тканини та розвивається ниркова недостатність, підвищується артеріальний тиск.

Атеросклероз нижніх кінцівок може проявлятись як оніміння, «повзання мурах», біль у пальцях ніг. Іноді призводить до кульгавості, а при повному закритті просвіту в судинах — до омертвіння пальців, гангрени. Атеросклероз периферійних судин проявляється також сухістю шкіри, зморшками, схудненням, холодними руками і ногами. Може бути біль у спині, в попереку, в крижах (це більше в старшому віці), людина швидко стомлюється. А згодом атеросклероз захоплює і печінку, яка набрякає і болить.

Тому, як бачите, атеросклероз — це не просто шум у вухах чи запаморочення. Це вкрай серйозне складне і тривале захворювання, яке, якщо його не лікувати, призводить до тяжких наслідків.

Починаємо з усунення причини, далі чистимо судини, робимо їх еластичними і — почуваєм себе добре! Нині пропоную ліки «Зеленої планети Земної», згодом розповім про трави, які вам допоможуть.

До ваших послуг для печінки, селезінки, серця: ГЕПАХОЛ, ЛІМФОГРАН, ВЕНОЛІК, ВАЗОНОРМ, ГІПЕРТАН, СТЕНОКАРД.

ГЕПАХОЛ налагоджує роботу печінки — кровотворного органу; ВЕНОЛІК — розріджує кров та покращує рух крові, що запобігає інфарктам і інсультам; ВАЗОНОРМ потрібен для капілярів, його даємо при всіх видах атеросклерозу.

Для головного мозку радимо СКЛЕРОЗАН і обов’язково СПОЛУТКАН.

Нирки можна відновити за допомогою НЕФРОЛІКА, ГЛОМЕРАНА, ВАЗОНОРМА, ГІПЕРТАНА.

СКЛЕРОЗАН, СПАЙКЕЛАН, СПОЛУТКАН, ЛІПОСАН знімають бляшки з внутрішніх стінок судин.

Але коли ви звертаєтесь у «Зелену планету Земної» знаючи, що тут вам допоможуть, бо є ліки із цілющих рослин, які лікують атеросклероз, і місцевий, і загальний, то не очікуйте, що вилікуєтесь дуже швидко. Зважте: скільки часу ви хворієте, а це роки, якщо не десятиліття, і за скільки хочете вилікуватись — за тиждень-два. Так не буває. Хоча практично нема хвороби, яка не лікується, але наберіться терпіння для тривалого лікування.

Оставьте ваш комментарий
Комментарии
14.10.2023 23:42
80509021939

Добрий вечір !Підкажіть будь ласка які припарати потрібно коли настають холода,постійно мені холодно.Руки холодні і є сітка вже на ногах як це можна вилікувати .Дякую за відповідь