Корзина
Ваша корзина пуста.

Шишки на мізинцях

17 мая 2024 г.

Пані Міра Білова питає, як забрати шишки на мізинцях рук.

Шишки, або затвердіння, з’являються найчастіше як наслідок травмування. На місті травми з жиру і лімфи потім виникають ущільнення. Вони лікуються дуже просто. Для цього застосовуємо фітокомпозиції «Зеленої планети Земної» ЛІМФОГРАН, ЛІПОСАН і зовнішні засоби РОЗТИРАННЯ, САНАТ, щоб швидше проходило лікування. Шишки розсмоктуються дуже добре.

Буває, що після травми чи хірургічного втручання з’являються спайки, тобто наростає сполучна тканина замість нормальної. Не треба допускати, щоб це утворення збільшувалось і виникали застої, його також треба і можна лікувати.

Пані Мілана в ютубі пише, що суглоби рук і пальців припухли і болять, і запитує, чи може це запалення бути пов'язане з запаленням підшлункової залози.

Так, запалення суглобів може виникати як наслідок запалення підшлункової залози. Але окрім того, що підшлункова залоза хвора, там ще й порушений сольовий обмін, погано працюють нирки. Тому в суглобах відкладаються солі, що призводить до опухання і болю.

Ми радимо в такому випадку цілющу фітокомпозицію «Зеленої планети Земної» АРТРИТАН. Коли у верхній частині тіла відкладаються кальцієві, тобто лужні солі, даємо фітокомпозиції ХОНДРОЛІК, АРТРИТАН, а також ВАЗОНОРМ для поліпшення циркуляції крові і обов'язково СОЛЕНОРМ та НЕФРОЛІК, щоб налагодити сольовий обмін і роботу нирок. Бо жоден хворий суглоб і відкладення солей не повинно лікуватися без того, щоб не звернути увагу на нирки. Зовнішньо використовуємо також фітокомпозицію РОЗТИРАННЯ.

Оставьте ваш комментарий