Корзина
Ваша корзина пуста.

Сильно випадає волосся

11 октября 2023 г.

Пані Вікторія питає, що робити з цією бідою. Їй 20 років.

Волосся випадає від порушеної функції гормональної системи. Зараз у багатьох дівчат і жінок, взагалі у багатьох людей в Україні недостатня функція (гіпофункція) й гіпоплазія (тобто зменшення) щитовидної залози. НОРМОСТРУМ виписуємо майже кожному відвідувачу наших Здравниць.

Підшлункова залоза теж працює слабко, тобто нормально не виконує і ферментативну функцію для травної системи, і гормональну теж. В «Зеленій планеті Земної» порушення гормональної функції лікуємо фітокомпозицією ДІАМАНТ, а ферментативну покращуємо ЗОЛОТНИКОМ.

Таким чином відновлюється щитовидна залоза, підшлункова, в дівчат працюють яйники нормально, здорова матка, нервова система спокійна. Ну і волосся красиве, вії густі, не випадають брови, не треба робити тату — свої рідні брови гарні.

Для відновлення волосся пропонуємо також засіб САНАТ, який поліпшує кровообіг у волосяних цибулинках. Він є у кожній Здравниці. САНАТ слід потроху ретельно втирати в шкіру голови раз чи двічі на тиждень.

З народних засобів можна застосовувати настій злинки канадської та липи, в тяжких випадках в голову втирають сік цибулі.

Оставьте ваш комментарий