Корзина
Ваша корзина пуста.

Сльозять очі

3 февраля 2024 г.

Майже в кожному прямому ефірі отримуємо запитання про здоров’я очей. Наш глядач питає, що робити, якщо сльозять очі і поганий зір.

На жаль, зараз людство сліпне. Причин порушення зору дуже багато: травми, порушення кровообігу, цукровий діабет, склероз судин тощо. Та на щастя, немає такої хвороби, яку не можна було б вилікувати. Тільки треба знайти причину, знайти дієві ліки, які справді допоможуть, а не лише усуватимуть симптоми.

Сльози з очей передусім вказують на запальний процес — запалену кон'юнктиву. А якщо очі погано бачать, зір погіршується, можливо чорні мушки літають перед очима — це ознаки катаракти. Блискавки в очах, кола навколо лампочки чи, скажімо, місяця — є підвищений тиск, тобто розвивається глаукома. Коли оглядаю людей на прийомі, під нижньою повікою ока часто бачу судини маленькі, що наче вогники горять. Практично ще не бачила людину із чистою рогівкою — майже в усіх капіляри полопані. У хворих на цукровий діабет розвивається ретинопатія, руйнується сітківка.

Та очам можна допомогти, бо очі дуже «слухняні» й добре лікуються. В «Зеленій планеті Земної», коли з очей течуть сльози, радимо їх закрапувати спеціальним засобом ПРОЗІР: по одній краплі в кожне око двічі на день — вранці та ввечері. Це знімає подразнення, запалення, усуває сухість.

Глаукома також лікується і виліковується повністю. Це небезпечне захворювання спричиняє підвищення очного тиску і загрожує цілковитою сліпотою у майбутньому. Та якщо вчасно розпочати лікувати, й робити це наполегливо і систематично, можна не допустити втрати зору. ОКОЛІК лікує глаукому, підвищений очний тиск, ретинопатію. Ця фітокомпозиція особливо необхідна хворим на цукровий діабет.

Не слід доводити до того, щоб очі були голодні. Треба налагодити в них кровообіг — для цього радимо фітокомпозиції ВАЗОНОРМ, СКЛЕРОЗАН.

***

Пані Марія з міста Рівне каже, що ліве око сльозиться вже 3 роки. Ходила до професора, «пробивали» око, але професор сказав, що треба тільки оперувати.

Наголошую і в цьому випадку, що очі дуже «слухняні», але як їм, бідним, працювати, коли вони голодні. А голодні, бо не отримують потрібну кількість поживних речовин і достатньо кисню. Людина не може жити, щоб не дихати, так і очі не можуть бути здоровими, якщо не отримують кисень.

Кисень до всіх наших органів надходить по судинах з кров'ю, тому обов’язково циркуляція крові (її надходження і відтік) має бути постійною і безперешкодною.

Якщо в пані Марії була травма ока, може виникнути катаракта. Тож до ліків для налагодження кровообігу (ВАЗОНОРМ) додаємо фітокомпозицію від катаракти — ЗІРОЧНИК.

Якщо порушена робота печінки, холестериновий обмін, є склероз судин, можливо, підшлункова погано працює, і є цукровий діабет, часто розвивається глаукома. І тоді може постраждати очний нерв, нервові клітини сітківки. Зазвичай в такому випадку призначаємо ОКОЛІК, ДІАМАНТ, ВЕНОЛІК.

Але закликаємо пані Марію, як і всіх наших прихильників, не ризикувати, визначаючи діагноз і лікуючись самотужки, а звернутись до фахівців наших Здравниць особисто. Тільки індивідуальний, комплексний, системний підхід до лікування забезпечує його ефективність і швидкі позитивні результати.

Оставьте ваш комментарий