Зображення Соленорм

Соленорм

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Соленорм виводить надлишки різноманітних солей, нормалізує сольовий обмін в організмі людини, налагоджує функцію нирок та інших органів сечовивідної системи.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: трави гірчаку пташинного  – 7,5 мл, коренів  вовчугу польового– 7,5 мл, кореневищ з коренями марени красильної – 7,5 мл, листя берези – 7,5 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Для нормалізації сольового обміну в організмі. 2. Наявність камінців різного складу і локалізації. 3. При артритах, остеохондрозі, подагрі, хворобі Бехтерєва, при обмінно-дистрофічному поліартриті. 4. Жовчокам’яна хвороба (разом із Гепахолом). 5. Сечокам’яна хвороба (разом з Нефроліком).

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Курс лікування 3 місяці. Після місячної перерви лікування за необхідності можна продовжити.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.