Стрептококова інфекція горла

25 травня 2024 р.

Пані Тетяна запитує, чим можна швидше допомогти вилікувати стрептококову інфекцію горла в дитини.

Якщо є стрептококова інфекція в горлі, то ймовірно вона є й у всьому організмі. Тому треба взяти фітокомпозиції ЛАРИНГАН, РЕСПІРАН для горла, а також ЕРІЗЕПАН, щоб позбутись цієї бактерії загалом — знищити стрептокок в організмі.

Стрептококова інфекція належить до антропонозів, тобто джерелом інфекції завжди є інша людина, у якої ця інфекція може протікати навіть без симптомів, але при цьому людина буде заразною. З огляду на це, я б радила пролікувати таким же курсом фітокомпозицій не лише дитину, а й всіх членів родини.

Взагалі, видів і штамів стрептококів є дуже багато, вони можуть вражати, крім горла, легені, вуха, серце, мозкові оболонки, нирки, сечовивідні шляхи, статеві органи, шкіру тощо. Інфекція може передаватись дитинці з грудним молоком, бо у матерів буває стрептококова інфекція молочних залоз, або й через сирі молочні продукти. Але основний шлях передачі стрептококів групи А — повітряно-краплинний, особливо під час кашлю, чхання.

Можливо в дитини ще є паразити, які ослаблюють імунний захист. Через це бактеріальні чи вірусні інфекції в дітей частішають і погано лікуються. Пам’ятаєте, раніше, лікарі завжди вимагали від батьків обстеження дітей на паразитів? Але паразитів є не 20, на які проводять обстеження, а понад 200! Та й ті 20 далеко не завжди потрапляють в аналіз. Тому навіть негативний результат аналізу не гарантує, що їх у дитини дійсно немає. Тому я раджу також обов’язково приймати ГЕЛЬМІН.

А горлу можна також допомогти від стрептококового запалення полосканням, наприклад, взяти листя будь-якої верби, 1 ст. л. на склянку окропу, заварити, настояти і полоскати. Горло можна полоскати кілька разів на день і настоями нагідок, евкаліпту, звіробою, квіток, кори чи коренів бузини чорної.

Дієвим полосканням при будь-яких фарингітах, ангінах, скарлатині, тонзилітах є полоскання з відвару листя горіха волоського і ромашки аптечної: взяти по 1 ч. л. кожного на склянку води, кип’ятити 3-5 хв., настояти. При запальних процесах використовують для полоскання відвар трави суховершків: 1 ст. л. на 1 л окропу, кип'ятять 5 хв., настоюють 1 год. Завареною травою суховершків також обкладають шию при ангінах.

Стрептококи виділяють багато токсинів, тому потрібне пиття — напоїв, які можуть і самі по собі принести користь: шипшиновий настій, узвар, свіжий сік, морс із журавлини, відвар вівса, слабкий зелений чи трав’яний чай з суміші безпечних трав. Наприклад, це може бути листя ожини, малини, вероніка, фіалка триколірна, квіт липи, нагідки, листя та плоди чорниці.

Залиште свій коментар