ТРИХІНЕЛА – ЧЕРВИ-ПАРАЗИТИ

7 грудня 2020 р.

Із книжки Провокатори недуг. Шпаргалка

Чому вирішила написати саме про цих паразитів? Тому що вони є таємними агентами ракових пухлин. А скільки я їх – отих пухлин – передивилася за свою понад 55-річну практику. Бачила їх до операції, після операції, бачила людей у тяжкому стані, навіть тих, хто вилікувалися. А вилікувалися ті, хто пив лікарські засоби з трав, дотримувався дієти рослинного походження, не втомлювався і не лінувався, рухався, відновлював нормальний рівномірний кровообіг у м’язах та у всьому тілі.

З трихінелами я познайомилася (я маю на увазі – зі шкодою, що вони роблять і не тільки хворим, а й лікарям, які іноді неспроможні розпізнати, де ракова пухлина, а де клубок або навіть кубло трихінел) завдячуючи народному цілителю зі Львова пану Конечному.  Я приїхала до нього і в розмові з’ясувалося, що у нас багато спільного. Він знав трави, сам ставив діагнози – діагностував рамкою, маятником, але діагнози були вірні.

Ми говорили про тяжкі невиліковні хвороби і такі, як онкологія, яку нам, цілителям – не дозволено не те, що лікувати, а навіть допомагати людині, від якої вже відмовилися лікарі. Ми розуміли один одного. І почав пан Конечний направляти до мене на консультації. ( у Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне) жінок із пухлинами в молочних залозах. Казав, що я зможу їм допомогти, бо розуміюся на цьому і у мене є такі трави.

У молочних залозах жінок виникає багато різновидів новоутворень. Є фіброзно-кістозні, аденоматозні, міомні і просто ракові пухлини, які негайно рекомендують оперувати. А якщо оперують, то не секторально видаляються ті ущільнення, а просто вирізають із лімфатичними залозами саму грудь. Тяжка мука для жінки, якщо перетиснеться чи переріжеться лімфоток, тоді починається невдовзі лімфостаз або виникає така ж «пухлина» у другій молочній залозі. І саме в такі молочній залозі з повторною пухлиною, я побачила « в усій красі» паразита. У залозі було чимале потовщення. Пальцями відчула неоднорідну масу. Можна було сказати, що це фіброз із кістами, але надто вже схоже на крупний пісок.

Тож я зрозуміла в чому річ. Для лікування молочної залози дала фітокомпозиції МАСТОДЕН, ФІБРОМАН і обов’язково ГЕЛЬМІН. Звісно, недужа була проти ГЕЛЬМІНУ. Однак ліки почала пити, дотримувалася призначеної дієти. Їй стало краще. А за два місяці «пухлина» зникла. Жінок з такими проблемами було багато. Дехто з них раніше вживали хімічні пігулки проти гельмінтів.

Як виявилося, коли забруднена паразитами людина починає приймати глистогінні засоби через шлунок або внутрішньовенно, то організм направляє паразитів у непрацюючі органи, без яких уже може обійтися. У після клімактеричний період і матка, і молочні залози є саме такими. Потрібно докласти стільки зусиль, щоб умовити жінку врятувати не тільки ушкоджені паразитами органи, а й сам організм. Такими гадами і є трихінели.

І ось згадую ще одну жінку, у якої дитина 4,5 місяців. Це дитя вона годує тільки груддю, а у хлопчика аскариди. Тож не тільки через молочну залозу, а й через плаценту, проникають гонококи, хламідії, трихомонади, грибки, личинки, яйця глистів та інші паразити. Так що мами передають дитині різні шкідливі мікроорганізми, які завдають шкоду дитині, а лікарі ставлять так званий спадковий діагноз. Виходить, мама всю свою «живність» передає у спадок дитині. Потім у дитини може бути сколіоз ( викривлений   хребет), косоокість, ДЦП, епілепсія, аутизм і ще багато інших неприємних проявів у здоров’ї і розвитку.