Корзина
Ваша корзина пуста.

Топінамбур — на захисті підшлункової

31 января 2024 г.

Топінамбур, або земляна груша (Helianthus tuberosus), є родичем і земляком соняшника. Це і смачна їжа, і потужні ліки водночас. Народна медицина радить цю рослину передусім для профілактики і лікування діабету.

Хоч бульби топінамбуру солодкі на смак, вони містять зовсім мало крохмалю та простих цукрів, але накопичують чимало відомої речовини інуліну, від 8 до 16% ваги. Це довга молекула, складена із молекул фруктози. Під час зберігання бульб інулін поступово перетворюється на фруктозу. Завдяки цьому топінамбур солодкий. Перевагою інуліну є те, що він не перетравлюється через відсутність у нас необхідних ферментів, отже, не викликає стрибків глюкози в крові та діє як клітковина в кишківнику.

Завдяки лише одному інуліну топінамбур є корисним як профілактична їжа не тільки в разі цукрового діабету, а й атеросклерозу (знижує рівень ліпідів і холестеролу в крові), ожиріння, дискінезії та дисбіозу кишківника (сприяє його очищенню і нормалізації травлення, росту корисних бактерій).

Топінамбур допоможе запобігти цукровому діабету. Люди з хворою підшлунковою, які почали його вживати, побачили, що залоза запрацювала нормально:збільшилось вироблення травних ферментів та інсуліну. Нема потреби вночі мочитися по кілька разів, отже, нормальний сон, не хапають судоми, волосся не випадає, зір не погіршується.

Звісно, до катаракти, глаукоми, ретинопатії, короткозорості, далекозорості, астигматизму треба поставитись серйозно. Земляна груша допоможе не настільки, щоб їх вилікувати, але покращити зір допоможе.

В «Зеленій планеті Земної» в разі цукрового діабету радимо приймати ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, ДІАМАНТ. Водночас, хворим на діабет, гіпертонію, буде корисним топінамбур: вживати по 100 г перед їдою тричі на день 2-3 тижні або пити по пів склянки соку тричі на день. Таким чином відновлюється стан підшлункової залози, печінки, нормалізується тиск, лікується гіперацидний гастрит.

Сік із топінамбуру треба брати тільки свіжий. При частих застудах слід додавати сік моркви, якщо хвора щитовидна залоза або є недокрів’я, то сік буряка.

Коли рівень цукру занадто високий, окрім ГЕПАХОЛУ, ГАСТРОТОНУ, ДІАМАНТУ «Зелена планета Земної» пропонує чай ДІАМАНТ. І цукор знижується до 5-7.

Якщо дитина не хоче їсти топінамбур, а в неї є ознаки діабету (сушить у ротi, спрага), то давайте їй сік: в чай по 10-20 крапель або просто випити чайну чи столову, залежно вiд вiку, ложку соку. Чiпси з топiнамбура будуть до вподоби i малим, i дорослим.

Для хворих на діабет радимо такий салат: подрібнити 2 частини бульб топінамбура, 1 частину коренеплоду селери, корінь петрушки, пастернаку, заправити олією, розмеленим мигдалем, соняшниковим насінням, зеленню.

На зиму топінамбур можна заготовити: порізати, насушити, перемолоти на порошок. Для лікування брати 1 ст. л. порошку на 2 склянки окропу, настояти і вживати по пів склянки 4 рази на день. Так лікуємо цукровий діабет, оздоровлюємо печінку, підшлункову залозу .

Часто у людей з хворою підшлунковою виникає гастрит, особливо з підвищеною кислотністю, або гастродуоденіт, які найчастіше загострюються восени і навесні. Вранці пече, смокче під ложечкою. Якщо випити води або щось з'їсти — перестає смоктати. Топінамбур допомагає нормалізувати кислотність і усуває запалення, відновлює функцію підшлункової залози. Від печії добре пити сік по чверті склянки, якщо печія сильна, то по 1-2 ст. л. 4-6 разів на день.

Хвора підшлункова часто є причиною псоріазу. Коли бляшки виникають на верхній частині тіла, на голові, на ліктях, на кистях рук — то саме від хворої підшлункової залози. А коли виникає псоріаз внизу — на ногах, животі, на гомілках, то значить, що хвора печінка, опущені шлунок, нирки, тиск низький. Топінамбур лікує підшлункову залозу, отже, псоріазу не буде зверху. Лікує і печінку, тож не буде псоріазу знизу.

В «Зеленій планеті Земної» в разі псоріазу застосовуємо ДІАМАНТ, ПСОРЕПОЛ, після їди ЗОЛОТНИК, зовнішньо мазь ПСОРЕАН.

Коли псоріаз і вітіліго корисно пити сік із топінамбуру (по пів склянки 4 рази на день) і змащувати ним пошкоджену шкіру. Допомагає краще, ніж диня. Білі плями зникають за кілька місяців.

До того ж бульби топінамбура можна копати не лише восени, а й взимку та рано навесні.

Оставьте ваш комментарий
Комментарии
01.02.2024 9:15
Вдячність.

Дякую щиро за те що Ви допомагате людям. Дай Боже Вам міцного здоров'я та мирного неба..