Корзина
Ваша корзина пуста.

Травми, забиття, гематоми

9 марта 2023 г.

В разі механічних травм найбільше страждають судини: лопають, розриваються. Синець ― найпростіший крововилив, який трапляється навіть при незначному ударі. Але гематоми бувають і в глибших шарах шкіри, м’язів, внутрішніх органів. За допомогою підручних засобів, лікарських рослин можна значно зменшити наслідки травм. Чим швидше вжити заходів, тим кращими будуть результати.

 

На забите місце покласти двічі на день: свіже розім’яте листя капусти, або алое з медом, або добре розварену і розтерту квасолю.

Швидко розсмокчеться на забитому місці гуля, гематома, якщо на 30 хв. покласти на болюче місце тканину, змочену яблучним оцтом. Можна також втирати оливкову олію.

При сильних забиттях з крововиливом дуже ефективне потовчене свіже листя полину або свіже листя рути садової, які треба прикладати до травмованого місця. Можна скористатись і листям черемхи.

При будь-яких травмах швидко і ефективно допоможе рідина «Зеленої планети Земної» ПОРЯТУНОК. Вона повинна бути в кожному домі, адже лікує не лише механічні травми, а й опіки, запрілості, вивихи, розтягнення, свербіж, запалення в підшкірно-жировій клітковині, мастити і мастопатії.

У разі опіків ПОРЯТУНОК збовтати, змочити ним вчетверо складений стерильний бинт і покласти на уражене місце, змочувати по мірі його висихання. Для лікування інших уражень змочити складений удвічі бинт, покласти на місце ураження, накривши зверху плівкою, розмір якої на 2-3 см більше бинта з усіх боків, згори покласти шар вати, забинтувати і вкутати, тримати 3-8 годин.

Будь яку травму, навіть задавнену, та її наслідки ефективно лікує цілюща фітокомпозиція «Зеленої планети Земної» АРНІКА. Вона теж має бути у кожного під рукою.

Оставьте ваш комментарий