Третя онлайн-конференція «Зеленої планети Земної»

7 травня 2024 р.

20 квітня 2024 року відбулась вже третя онлайн-конференція «Зеленої планети Земної». Віримо, що настануть часи, коли змога зібратись і побачити одне одного наживо не буде виглядати як розкіш. Та поки успішно набуваємо досвіду спілкування із застосуванням сучасних технологій.

 

Помолились до Бога, Матінки Божої, щоб сприяли в усіх справах і починаннях, допомагали зцілювати всіх немічних в нашій, стражденній нині, Україні. І до роботи!

Сьогоднішнє засідання почали з трав. В «Зеленої планети» багато напрямків роботи, але не маємо забувати про основний — збір цілющих рослин. Наталя Петрівна просила всіх тих, хто живе в екологічно чистій місцевості, допомогти заготовити вкрай необхідну сировину.

До 15 травня квітують грицики, потім на їхні квіти нападає грибок. Уражені білою пліснявою вже непридатні для ліків, їх не можна збирати. Тільки в добре висушеній рослині зберігаються всі діючі речовини.

На одному стеблі квіточки трьох різних кольорів — синього, блакитного і рожевого — це медунка-пульмонарія. Вона необхідна для лікування всіх захворювань дихальної системи, починаючи від ротової порожнини і аж до легень (ларингіти, трахеїти, бронхіти, пневмонії), особливо це стосується негативних наслідків ковіду. Люди задихаються, серце працює погано, і до СТЕНОКАРДА обов’язково додаємо ЛЕГЕНЕВИЙ БАЛЬЗАМ.

В кого є садочок, город, присадибна ділянка — дуже потрібно зібрати листя смородини чорної: для ліків і чаїв. Лікувальні чаї наразі стають другим важливим напрямком нашої роботи, чай ГЕЛЬМІН і чай ДІАМАНТ вже користуються дуже великою популярністю.

Нині зацвів барбарис. Хоча в книжках пишуть, що треба копати корені, ми збираємо його смачні кислі листочки — вони не гірші за цукерку-барбариску і містять багато вітамінів.

Маренка запашна має запах ладана (так само, як дягель лікарський). Висушена пахне ще краще. Це основна рослина для виробництва ІНТЕЛЯТРИНУ: відновлює інтелект, заспокоює нервову систему і разом із тим тонізує її. Дуже потрібна дітям! Росте в грабових, букових лісах — теж треба зібрати і насушити.

Президентка «Зеленої планети» Наталя Земна визначила провідною темою конференції «Паразитарні ураження організму». Але, на жаль, мусили говорити не лише про тих понад 200 видів внутрішніх і зовнішніх паразитів, які забирають наше здоров’я, а й про найстійкіших і найстрашніших паразитів у людській подобі. Шахрайські оборудки, через які люди втрачають чималі гроші, і так само здоров’я, не припиняються. Використовуючи популярність Наталі Земної та «Зеленої планети» під виглядом ліків вони збувають покупцям сумнівну або й відверто небезпечну продукцію. Боротися зі спритними шахраями — складна і копітка справа. Вони пристосовуються, видозмінюються й процвітають. Та протидіяти їм необхідно, бо хто ще захистить хворих, недужих, тих, хто потребує допомоги?

«Зелена планета Земної» бореться з шахраями, мабуть, від свого заснування. В доповіді Юрія Коноплі йшлося про те, яким чином юристи намагаються перешкоджати використовувати ім’я Наталії Земної, її торговельні марки, персональні фотографії тощо у злочинній діяльності.

За період 2022-2024 рр. було виявлено понад 50 сайтів-підробок. Найефективніший метод боротьби — це блокування їхніх інтернет-сторінок. Таким чином вдалось припинити діяльність 70% сайтів. Дає результат проведення онлайн-закупок для отримання адрес «виробників», реквізитів, телефонів та іншої інформації.На жаль, робота правоохоронних органів(поліції, кібер-поліції) дуже слабка. На позитивний ефект від кримінальнихпроваджень розраховувати теж не доводиться.

Останнім часом шахраї використовуютьсоціальну мережуFacebook, де заблокувати чи оскаржити рекламні пости на «свіжостворених» або «перекуплених» фальшивих сторінках ще складніше. Тут ми розраховуємо на допомогу спільноти зеленопланетян, бо чим чисельніші будуть скарги, тим більша ймовірність, що Facebook відреагує і заблокує ці сторінки. Разом ми зможемо це зробити!

Так само обізнаність та небайдуже ставлення допоможе побороти інших паразитів: гельмінтів, грибків, вірусів, простіших, бактерій. Для лікування будь-якої, передусім хронічної, хвороби слід найперше позбутись небезпечних пожильців у нашому організмі — не втомлюється повторювати Наталя Земна. Активну роботу із захисту людей від паразитів провадимо з 2011 року.

Та перш, ніж із ними впоратись, треба здолати кільках поширених хибних уявлень серед наших пацієнтів. По-перше: те, що лабораторії не завжди здатні підтвердити наявність глистів, не означає, що їх немає. Якщо яйця кишкових паразитів можна виявити у випорожненнях, то як бути з тими, які паразитують у м’язах, судинах, навіть мозку?

Другий міф, нібито діти забруднені глистами більше, ніж дорослі. Дійсно, слабке травлення, анемія, кволість, нічні епілептичні напади, аутизм, нездатність до успішного навчання в школі часто свідчать про наявність гельмінтозів. Але так звані «пухлини» в жіночих молочних залозах, аденома простати в чоловіків, раптове підвищення температури, нічне спітніння, тремтіння рук, мерзлякуватість та багато інших проблем зі здоров’ям у дорослих теж викликані паразитами.

Третє. Дуже багато людей категорично відкидають думку про паразитів у своєму організмі — бо ж в хаті чисто, руки миють регулярно та інших правил гігієни теж дотримуються. Як можна — це ж така ганьба! То вони не знають, що більшість людей забруднені гельмінтами — і соромитись тут нема чого. Навпаки, треба щось робити.

Навіть уявити важко, скільки людей зможемо зцілити, повернути здоров’я, якщо почистити організм від глистів. Тому найперше лікування, наші без перебільшення універсальні ліки — це фітокомпозиція ГЕЛЬМІН і чай з такою самою назвою. Ніяке серйозне лікування без них не розпочинаємо.

Своїм досвідом у цій царині поділилась Аліна Пастовенська (Біла Церква). Пані Аліна запевняє, що «Витравлення глистів безпечне для метеликів у животі і тарганів у голові». Пацієнти чітко поділяються на дві категорії: одні радо лікують глистів, інші затято їх заперечують. Але для кожного необхідно знайти потрібні слова, аби людина взяла той комплекс фітокомпозицій, який буде найбільш дієвим.

Євген Смалько (Луцьк) давно досліджує тему «Лікування фітокомпозиціями аденоїдів у дітей». В офіційній медицині є два методи вирішення проблеми: антибіотики або ж операція. Проте це не вихід, бо аденоїди є необхідною частиною імунної системи дитини, і їх функцію необхідно відновити. За спостереженнями, розростання аденоїдів, мигдаликів, збільшення лімфовузлів, поганий апетит тощо теж можуть свідчити про гельмінтози.

Ще одна доповідь Євгена Смалька«Досвід лікування ревматоїдного артриту фітокомпозиціями». Слід максимально відновити організм: ІМУНАТ, ГЕПАХОЛ-2, МІЦЕТАН, РЕВМАТИН, АРТРИТАН, ВАЗОНОРМ, БУРСИН, СИСТЕМЛІК, СПОЛУТКАН, ОСТЕОНОРМ, ГЛОМЕРАН, від інфекції — ЕРІЗЕПАН.

Про «Стан крові після перенесеного ковіду-19» розповіла Марія Іванова (Конотоп). Дослідження не темнопольному мікроскопі живої краплини крові показує, як падає імунітет. Спостерігається засилля грибків (особливо дріжджових), є великі віруси (герпесвіруси, аденовіруси), багато лямблій, мало повноцінних лімфоцитів. Багато аутоімунних захворювань, болять суглоби. Сезонна порада для покращення стану крові: їжте більше петрушки. А щоб добре відмити зелень від паразитів, слід її замочити на 10-15 хв. в розчині: склянка оцту на 1 л води.

Висновок «протипаразитарної» конференції — влітку всі вживайте ГЕЛЬМІН і будьте здоровими! А їжа має бути з приправами, які містять ефірні олії, та гіркотами. Такого поєднання жодні паразити не витримують!

Залиште свій коментар