Корзина
Ваша корзина пуста.

УВАГА! Загроза вашому здоров'ю та життю!

11 апреля 2024 г.

УВАГА! Загроза вашому здоров'ю та життю!

Шахраї дедалі більш активніше паразитують на імені Наталі Земної та бренді «Зелена планета». Використовують у фейсбуці фотографію та голос, переконуючи прийняти участь в акції з безкоштовними лікувальними засобами. Та рекламою і заохоченням людину вилікувати не можна. Це страшна неправда!

Перше правило лікування: «Не нашкодь!». «Зелена планета Земної» має книжку з такою назвою. В ній йдеться про те, які небезпечні для здоров'я і навіть життя людей паразити — внутрішні і зовнішні.

Але видається, що найстрашніший паразит, то людина. Бачу як певні особини, які належать до цієї категорії, паразитують на імені Наталі Земної та бренді «Зелена планета». Використовують у фейсбуці мою фотографію, мій голос, переконуючи прийняти участь в акції з безкоштовними лікувальними засобами.

Я працюю з людьми понад 55 років, діагностую хвороби, допомагаю, особливо дітям, але ніколи не проводжу акції! Хороші ліки не можуть бути безкоштовними!

Одна жінка з Херсону взяла ліки по такій, нібито безкоштовній акції, і заплатила за них 6 000 грн. У неї боліли ноги. Від «ліків» стало дуже погано, син її привіз у здравницю майже на ношах. Тепер треба лікувати не лише хворобу, а й заподіяну «ліками» шкоду. І грошей позичених вже не повернеш.

В тому ж таки Херсоні шахраї зуміли підробити мій голос. Нібито я розповідаю, що за день можна вилікувати катаракту і глаукому із стовідсотковим результатом. По акції кожен житель України з поганим зором отримає «чудодійний» засіб зі знижкою.

Але катаракта — це тяжке захворювання, яке виникає здебільшого внаслідок травми ока або голови. Травми добре лікують карпатська рослина арніка, звичайна рослинка, що росте під ногами — розхідник плющовидний, рута садова, яку вирощують на обійсті господині. З них готуємо цілющу фітокомпозицію АРНІКА і усуваємо травму.

До АРНІКИ в «Зеленій планеті Земної» додаємо специфічні ліки для лікування катаракти: ЗІРОЧНИК, ПРОЗІР, ВАЗОНОРМ.

Якщо фітокомпозиції придбати складно, раджу зібрати зірочник: 1 ст. л. заварити склянкою окропу, пити 4 рази на день по чверті склянки.

Так само з глаукомою. Люди, ще й після операції, часто від неї сліпнуть. Бо операція не усуває причини — підвищеного очного тиску, який шкодить зоровому нерву. Не налагоджує кровообіг в капілярах. Око «голодне»: не отримує поживних речовин, кисню і відмирає.

Часто буває, що пацієнт скаржиться, бо ліве око не бачить, а я дивлюсь печінку. Коли сперечається, прошу віддати око і за кілька днів забрати вже здорове. Чи я не сповна розуму? Хіба можна так вчинити з оком? Тоді будемо лікувати цілісний організм: кровотворні органи, судини. Якщо лікуватись, то треба ставитись о цього серйозно. І чим довше хворів, тим довше треба налагоджувати організм.

Це набагато складніший шлях, ніж той, яким спокушають шахраї! Пропонувати непотріб людям просто, але шкоди від нього дуже багато.

І ми не можемо це заборонити, тримати вас за руки. Кожному має підказувати власний розум: довіряти чи не довіряти. Шахраї шкодять «Зеленій планеті», але щонайбільше шкодять вашому здоров'ю.

Заходьте на наш сайт, у фейсбук, дивіться YouTube. Там намагаємося підказати, що робити в разі якогось захворювання.

От наприклад, пішла пошесть грипу, ми розповідаємо про помічні  фітокомпозиції.  Радимо людям рослини з ефірними оліями — цибулю, часник, хрін. Потекло з носа, потрапив вірус: треба натерти цибулю, на 1 ст. л. покласти пів чайної ложки солі, розмішати, і поставити в ніздрі турунди. Віруси грипу вже далі не підуть. Не так шкідливий той вірус, як шкідливе його ускладнення. Тому не треба допускати до того ускладнення.

Щоб зробити помічні фітокомпозиції, ми вкладаємо велику працю — збираємо трави, виготовляємо ліки. А до ліків даємо знання, чим можна їх замінити. Болять ноги — вийдіть у двір, у город — там росте спориш. Він пролікує подагру, виведе уратні солі, які накинули «капкан» на ноги. Та спориш не слід приймати один, бо пошкодить емаль на зубах. Треба додати дві частини листя смородини і дві частини листя суниці до однієї частини споришу: 1 ч. л. суміші залити склянкою окропу, пити по чверті склянки 4 рази на день. От і вилікується подагра!

Зараз такі тривожні часи, державі не до того, щоб шукати паразитів-шахраїв. Наші юристи закривають один сайт, а шахраї створюють другий, третій. Не йдіть у них на поводу, не дозволяйте видурювати у вас гроші і шкодити вам. Усвідомте, що не можна хворобу вилікувати за один день, тим більше рослинними ліками. Природа дуже цілюща, але потребує часу на лікування.

Рекламою і заохоченням людину вилікувати не можна. Це страшна неправда! Це брехня, якою обдурюють людей!

Ошукані люди приходять в Здравниці, плачуть, їх шкода, але я не можу забезпечити всіх ліками «по акції», бо вони дуже складно дістаються: треба виростити траву або піти її зібрати, переробити, виготовити ліки, а потім запропонувати вам.

Тож не шукайте допомоги у шахраїв, не дозволяйте вам шкодити! Вчіться, розбирайтесь, не лінуйтесь собі допомогти, і будьте  здоровими!

Оставьте ваш комментарий