Корзина
Ваша корзина пуста.

В кишківнику болить, є поліпи, здуття, закрепи

30 ноября 2023 г.

Пані Галина питає, чи можна позбутись цієї біди?

По-перше, раджу частіше їсти салат-латук. Ця рослина нормалізує перистальтику, моторику, кишечник запрацює нормально. Коли є закрепи, слід звернути увагу на підшлункову залозу. Латук допоможе відновити і її функції.

З поліпами складніше — їх ні рвати, ні оперувати не треба. Це доброякісні пухлини, які від травмування тільки поширюються. В «Зеленій планеті Земної» застосовуємо фітокомпозицію ПСОРЕПОЛ, яка допомагає організму відторгати поліпи.

З нашого досвіду, якщо вирвали поліп у носі, інший може виникнути на шийці матки, у кишківнику або в шлунку. А людський організм сильний, він впорається з будь-якою хворобою, тільки треба його підсилити до боротьби. Тоді й поліпи відторгаються.

Поліпи зі шлунка або печінки виходять із калом. Після аналізу в лабораторії пишуть: «природне відторгнення поліпозної тканини». І якщо організм зробив це самотужки, поліпи більше не ростимуть. Латук, до речі, теж цьому посприяє.

Біль в кишківнику, шлунку може виникати від запального процесу та ушкодженого ерозією слизового епітелію. В «Зеленій планеті Земної» є чудова фітокомпозиція ГАСТРОУЛЬКАН для лікування будь-яких ерозій і виразок шлунка.

В разі неспецифічного виразкового коліту, тобто виразок в кишківникові, коли вся слизова оболонка уражена виразками, багато слизу, крові і гною, застосовуємо УЛЬКАН.

Оставьте ваш комментарий