Корзина
Ваша корзина пуста.

Відповіді в прямому ефірі: «бігають комахи»

27 августа 2023 г.

В пані Галини по обличчю і руках ніби бігають комахи. Може це нерви?

Інколи є відчуття, начебто по шкірі бігають або повзають комахи, терпнуть руки. Це вказує на ендокринну систему. По-перше, мабуть понижено працює щитовидна залоза. Бажано, щоб лікарі її оглянули. А, по-друге, часто руки терпнуть, потіють, швидко заклякають на холоді, коли немає нормального кровообігу.

Тоненькі судинки-капіляри не постачають до кожної клітини кров, тому й руки терпнуть. Найчастіше — права рука, і в такому випадку треба звернути увагу на серце: чи нема серцевої аритмії, може трохи тисне в грудях, є задуха, коли сходите нагору.

Слід звернути увагу і на тиск. Опущені, хворі нирки дають підвищення тиску вночі (з вечора до ранку). Тоді теж терпнуть руки.

Через війну наразі у всіх дуже напружена нервова система. Людина не може спати вночі, вранці немов побита, нездатна працювати, не в тонусі. В серпні батьки та діти активно готуються до школи, до першого вересня. Хоч це й приємні хвилювання, про нерви теж треба подбати.

Наша природа допоможе полегшити стан людей. Цілющі трави ще не повідцвітали, серед них і ті, які добре заспокоюють нервову систему. Це м'яточник чорний і собача кропива п'ятилопатева.

 

Настій м’яточника

1 ст. л. подрібненої сировини залити склянкою окропу, дати настоятися, випити впродовж дня по третині або по чверті склянки за прийом.

 

Настій собачої кропиви

1 ст. л. подрібненої сировини залити склянкою окропу. Потім закутати, якщо нема де підігріти, або ж поставити на слабенький вогонь бодай на 5 хв., а потім настоювати допоки прочахне. Вживати до їди по чверті склянки 4 рази на день, можна по третині склянки тричі на день.

Оставьте ваш комментарий