Корзина
Ваша корзина пуста.

Відповіді в прямому ефірі: як обійтись без операції

29 августа 2023 г.

У пана Миколи артроз, пропонують робити операцію на кульшових суглобах.

Не поспішайте робити операцію, бо вона складна. А поки її не зробили, можна ще допомогти природними методами. В такому випадку щонайперше лікуємо нирки — фітокомпозицією НЕФРОЛІК.

При артрозі болить у попереку, болить кульшовий суглоб, тягне ногу, бувають грижі або защемлення нервових волокон, защемлення судин. Щоб врятувати суглоб, треба відновити його живлення, кровопостачання. Радимо СПОНДІЛАН — для захисту і відновлення мікроциркуляції у хрящовій тканині, НЕВРИНзнімає запалення нервових волокон, ВАЗОНОРМ — для капілярів, щоб постачали кров, кисень і поживні речовини до суглобів, АРТРИТАН — усуває запалення в суглобах.

А якщо руйнуються суглоби, кістка, то додаємо ще фітокомпозицію ОСТЕОНОРМз живокостом лікарським для зміцнення кісткової тканини. Зміцнюють суглоби і сокирки польові.

Є ще зовнішній засіб САНАТз потужними протизапальними, розсмоктувальними, знеболювальними, бактерицидними властивостями. САНАТ ретельно і обережно, щоб не спекти шкіру, втирають у болюче місце. Відчувається печіння, проте нетривалий час. Потім починається притік крові, стає тепло і приємно, покращується стан суглоба і можна ходити.

Оставьте ваш комментарий