Корзина
Ваша корзина пуста.

Вправи для очей

10 августа 2022 г.

Очі зараз втомлені в усіх, бо практично кожний по кілька годин на день пильно вдивляється в екран. Раніше казали, що вчені люди ходять в окулярах, бо багато читають. Тепер не просто читають на «постійній одно-фокусній відстані», а ще й дрібними літерами, та на яскравому моніторі. І позбутись цієї звички майже неможливо.

Але тим важливіше частіше робити перерви в роботі, давати очам відпочити: виходити на повітря, дивитись на горизонт, далекі пагорби, розглядати хмаринки в блакитному небі. А верхівки зелених дерев — це взагалі найкращий тонізуючий засіб для очей.

Велику терапевтичну цінність, як для хворих, так і для здорових очей має сонячне проміння. Свою функцію — бачити навколишній світ очі найкраще виконують при сонячному світлі. У людей, які перебувають тривалий час в приміщенні без сонечка, зір поступово погіршується. Тож частіше підставляйте очі до сонечка, але прикриваючи повіки, бо не слід також забувати, що ультрафіолетові промені, занадто яскраве світло для очей шкідливі. А от інфрачервоні допомагають очам розслабитись і покращують зір.

Втомлені очі можна освіжити відповідними краплями, промиванням, а потім прикрити долонями на кілька хвилин. Радимо застосовувати для закрапування очей, промивання і примочок ефективний фітозасіб «Зеленої планети Земної»  ПРОЗІР.

Важливотренувати м'язи очей. Вчіться рухати очима у дітей, повертаючи очі, а не голову, щоб щось побачити. Таким чином м'язи очей зміцнюються, покращується периферичний зір.

Рух — це життя! Тож порадимо кілька вправ для очей.Робіть їх, не поспішаючи, але і не надто повільно.

* Спочатку рухайте очима праворуч, а потім ліворуч, якомога далі: правий нижній кут кімнати, верхній, а потім лівий нижній. І так 10 разів, а потім 10 разів у зворотному напрямку.

* Уявіть собі великий обруч, обведіть його очима справа наліво, а потім навпаки. Не рухайте головою, тільки очима.

* Вправа для великих м’язів очей: стати рівно, розслабитись,   дивитися перед собою — поглянути на стелю, не рухаючи головою і тілом, потім на підлогу.

Якщо будемо піклуватись про очі бодай таким чином, зір можна не тільки зберегти, а й виправити.

Оставьте ваш комментарий