Як приймати фітокомпозиції

3 червня 2024 р.

Люди, які прагнуть одужати і серйозно налаштовані лікуватись засобами «Зеленої планети Земної», часто запитують про тонкощі застосування наших фітокомпозицій.

Пані Ольга Бобрівська цікавиться, чи потрібно робити перерву після 2-3 місяців прийому фітокомпозицій? За скільки місяців можна відчути перші результати?

Звісно, можна через місяць зробити перерву, але не більше, як на тиждень. Якщо зробити більшу перерву, доведеться курс починати знову. Коли, скажімо, є хронічне запалення, то краще приймати ліки місяць, два, або й три, і завершити лікування, не перериваючи його динаміку.

А перші результати, пані Ольго, можете відчути вже за місяць. Я от сьогодні рівно місяць приймаю потрібні мені композиції і вже відчуваю результати. Насправді, якщо за місяць ніяких позитивних змін нема, це привід занепокоїтись: чи лікування призначено вірно, чи врахували ваші індивідуальні особливості, можливо, не врахований якийсь чинник, що перешкоджає лікуванню, можливо, треба змінити спосіб життя, раціон харчування, режим праці й відпочинку, фізичного навантаження тощо.

Швидкість лікування залежить від конкретного захворювання, наявності запального процесу в тому чи іншому органі, в тій чи іншій системі. І ще багато залежить від того, наскільки хвороба зайшла в хронічний стан. Якщо вона задавнена дуже, то її треба лікувати довше, але відчувати покращення і в цьому випадку маєте за тиждень, два чи три.

Фітокомпозиції наші консультанти виписують на місяць, але хронічні захворювання потребують зазвичай два або й кілька місяців лікування.

Ось, наприклад, випадок варикозного розширення вен з судомами, корчами в ногах, які часто бувають в разі цукрового діабету. Для лікування застосовуємо фітокомпозицію ВЕНОЛІК — цей засіб допомагає здолати багато захворювань. Судоми минають вже за 3-4 дні.

Якщо лікуємо серце чи щитовидну залозу, хочемо заспокоїти нервову систему, то також за тиждень-два минає аритмія, спричинена пониженою функцією щитовидної залози, людина стає більш врівноваженою.

Зараз багато людей звертається з тим, що вони не можуть заснути. Фітокомпозиція ВАЛЕБРО вже в перші 2 дні заспокоює нервову систему, дарує людині нормальний сон.

Якщо лікуємо остеохондроз грушею або ж фітокомпозицією ХОНДРОЛІК, вже за місяць ви не будете відчуваєте тріску у шиї, не будуть терпнути руки, вся верхня частина людського організму очиститься від білих солей.

Якщо лікуємо подагру — виводимо солі уратні, які відкладаються в нижніх кінцівках, треба довше лікуватися, бо урати твердіші і виходять довше. Тому для подагри потрібно 2-3 місяці лікування, аби скинути той капкан із ніг.

Раніше ми попереджали: скільки років хворів хронічно, стільки місяців і лікуйся. Але важко лікуватись такий тривалий час, бо людина втомлюється і від хвороби, і від витрат, і від прийому ліків. Треба якомога швидше зняти запалення, зняти біль, оздоровити орган, оздоровити систему — допомогти людині почувати себе нормально.

Зверніть увагу, що зовнішні засоби «Зеленої планети Земної» можуть прискорити лікування. Як от, наприклад, зовнішній засіб САНАТ у нас полюбила вся Україна, вже й за кордон його просять.

Яке лікування призначаєте тим, кому не можна спиртові препарати?

Тим, кому не можна вживати спирту, ми теж допомагаємо. По-перше, зазначу, що в наших настоянках спирту дуже-дуже мало, та й на один прийом потрібно тільки 5 крапель. Але щоб і він вам не зашкодив, ми радимо накрапати ліки у склянку, додати гарячої води і потримати 2 хвилини. Спирт випаровується.

Пані Тетяна Лисняк питає, чи можна одночасно приймати кілька видів трав'яних настійок?

Звичайно можна. Рецептура наших фітокомпозицій складається з багатьох трав: якась трава лікує запалення, інша підсилює її дію, ще одна спрямована на той орган, який слід лікувати. Так само можна компонувати і окремі настоянки, і окремі трави.

Ось такий рецепт я постійно раджу від подагри: 2 частини листя смородини чорної, 2 частини суниці лісової чи городньої, 1 частина споришу. Нирки працюватимуть нормально, камінці уратні подрібняться на пісок і вийдуть з організму.

Наші фітокомпозиції ми також компонуємо. Даємо 4 або 6 фітокомпозицій, без цього неможливо пролікувати печінку, шлунок, щоб внормувати їх, і нирки підняти. Для цього поєднуємо фітокомпозиції ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, НЕФРОЛІК, аби нирки зайняли своє положення і працювали добре, щоб людина не була гіпертоніком, щоб не було застою сечі, щоб налагодився сольовий обмін в організмі. А до них можливо потрібно додати й інші, аби вирішити нагальні потреби здоров’я.

Які ліки «Зеленої планети Земної» можна призначати вагітним? В анотаціях написано, що можна приймати ЛАКСОН. А які ще?

Дійсно, вагітним жінкам не показані деякі трави. Наприклад, материнка може спричинити викидень. Іноді вагітні жінки п’ють трави, які можуть розріджувати кров, робити кровотечі — деяким вагітним вони можуть зашкодити.

В анотації до кожної фітокомпозиції «Зеленої планети Земної» обов’язково вказано, чи протипоказана вона вагітним, які ліки з якими можна компонувати, які можуть бути протипоказання.

З усіх фітокомпозицій маємо лише 3-4 протипоказання. Ліки спеціально робили так, щоб вони не шкодили нікому — ні дитині (зменшуємо дозу), ні вагітній жінці. Ліків із чіткими протипоказаннями немає.

У вагітних обов’язково звертайте увагу на золотник — підшлункову залозу. Вона дуже чутлива, і як тільки жінка завагітніла, залоза це відчуває. Якщо знаходить якісь неполадки в організмі (цитомегаловірус, мікозне, вірусне, венеричне захворювання, яке перейшло в хронічну стадію), то залоза не дозволить жінці виносити хвору дитину і зробить викидень.

Тому, щоб утримати плід, треба пролікувати жінку, насамперед, підшлункову залозу. В офіційній медицині починають лікувати дітородні органи, а ми в народній медицині лікуємо причину. А причиною є підшлункова залоза.

Залиште свій коментар