Забудькуватість

11 серпня 2022 р.

«Ще ж і не пенсійний вік, а з пам’яттю щось трапилось — геть все забуваю. Ні, це не склероз, просто з цими переживаннями, постійними стресами стала такою незібраною, розсіяною і все забуваю. Моя подруга, молодша на п’ять років, «хвалиться» такою ж проблемою.

Та що казати! Моя донька ще і тридцяти не має, а в магазин повертається двічі-тричі. То те забула, то інше.

Може це вірус якийсь пожирає нашу пам’ять? Бо останнім часом багато навіть дуже молодих людей скаржаться на забудькуватість. І що робити?».

А що ж робити?! Відновлювати пам’ять! Для цього в Україні наші пращури користувались євшан-зіллям, яке повертає пам’ять через багато років. Я колись багато розповідала про траву, яка називається полин однорічний, Artemisiaannua. Його насіння заварити (1 ч. л. на 1 склянку окропу) і випити за день-два, додаючи потроху до чаю, кави…

Українці завжди були кмітливі, при добрій пам’яті, оскільки їли щодня червоний буряк. Якщо не в борщі, то в іншій страві. Буряк зміцнював нервову систему, розумову діяльність і пам’ять також.

Щодня в народі вживали кріп запашний, якщо не зелень, то потовчене насіння додавали до страв. Як ліки для пам’яті 1 ч. л. насіння слід заварити склянкою окропу і випити за день.

А якщо проблеми з пам’яттю були більш серйозні, то застосовували кореневище аїру: 1 ч. л. подрібненого кореневища на 1 склянку окропу, настояти і пити по чверті склянки до вживання їжі. Помітили, що вже за два тижні покращується, крім пам’яті, ще зір і слух, а також «відвертає» від цигарки — аїр допомагає позбутись нездорової звички палити.

Наші мудрі предки навчали, що будь-яку діяльність в організмі потрібно підсилювати, покращувати. Для посилення розумової діяльності мозку і зміцнення пам’яті застосовували горох: 1 ч. л. подрібненого на борошно сухогогороху треба з’їсти вранці натще і запити теплою водою з медом. Містить горох таку речовину — глютамінову кислоту, яка дуже добре впливає на роботу мозку.

Аґрус — його плоди і навіть листя — нормалізують артеріальний тиск, у випадку атеросклерозу зміцнюють капіляри, покращують живлення мозку, а отже і його діяльність.

А ще українці казали, що хрін, якщо вдихати його запах, має здатність прочищати мозок і відновлювати пам’ять.

До нас в «Зелену планету Земної» нині звертаються частіше, ніж раніше, зі скаргами на забудькуватість. Радимо таким людям ІНТЕЛЯТРИН — для інтелекту і пам’яті, СКЛЕРОЗАН — щоб почистити судини, а також ВАЗОНОРМ, щоб налагодити капілярний кровообіг.

За новітніми дослідженнями природи забудькуватості, все що ми колись вчили чи знали, не щезає безслідно. Вся інформація зберігається десь в мозку, от тільки дістатися до цих знань або спогадів стає важче.

Досліди на черв’яках довели, що відновити вивчене значно простіше, ніж вчити нове. Науковці тренували черв’яків уникати хвороботворних бактерій три години, але за годину ті все забували. Проте, щоб нагадати вивчене, достатньо було трьох хвилин.

Тож пам’ять можна пробудити, можна відновити. І рослинні засоби впораються з цим завданням якнайкраще. Завдяки композиціям з цілющих лікарських рослин «Зеленої планети Земної» мозок буде наснажений киснем, поживними речовинами, і пам’ять не буде підводити.

Залиште свій коментар