Корзина
Ваша корзина пуста.

Закладає ніс у дитини в холоди? Шукаємо причину

26 января 2023 г.

В пані Валентини з Черкаської області два роки хворіє син. Дитині 5 років. Коли починаються холоди — закладає ніс. Через 2 дні все переходить у бронхи, і з’являється дуже важкий кашель, затяжний.Якимиліками можна лікувати бронхи?

Для того, щоб вилікувати хлопчика, пропоную вдатись до комплексного лікування. Насамперед, будемо позбавлятися паразитів. Продукти їх життєдіяльності отруюють організм, викликаючи алергічні прояви, в тому числі запалення з набряками слизових оболонок. Через це в дитини закладає ніс.

Пропоную почати з фітокомпозицій «Зеленої планети Земної»: ГЕПАХОЛ-3 — із специфічною протилямбліозною дією, та ГЕЛЬМІН, що має протигельмінтну дію широкого спектру — впливає на аскарид, гостриків, лямблій та інших гельмінтів. До складу ГЕЛЬМІНУ входять кора верби, квіти волошки синьої, цмину піскового та пижма тощо. Дія фітокомпозиції поширюється як на дорослих паразитів, так і на їхні личинки. ГЕЛЬМІН також підсилює організм, зміцнює його захисні сили для боротьби із паразитами.

Щоб позбутись застудних проявів, побороти можливу вірусну інфекцію, полегшити й пролікувати кашель, додамо РЕСПІРАН разом із ЛЕГЕНЕВИМ БАЛЬЗАМОМ. А для того, щоб підсилити імунітет і дитина не хворіла так часто, застосовуємо імуномодулюючу композицію з цілющих рослин ІМУНАТ.

З метою профілактики і для зміцнення імунітета часто пропонуємо для дітей ВІТАЛОНГ. Цей неспецифічний імуномодулятор також стимулює роботу серця, покращує обмін речовин, підвищує рівень гемоглобіну. Завдяки цій фітокомпозиції можна поліпшити апетит, сон, пам’ять і загальну працездатність. Прийом ВІТАЛОНГА можна чергувати з ІМУНАТОМ.

А щоб у дитини не закладало в носику, пропонуємо закрапувати ніс зовнішнім засобом НАЗАЛІК: по 1 краплі в кожну ніздрю 3-4 рази на добу. При загостренні — по 1 краплі кожні 30-40 хвилин упродовж доби.

НАЗАЛІК має легку судинозвужувальну дію, допомагає позбутись нежиті і симптому закладеного носа. Набряк слизової носової порожнини сходить, і дихати стає легше.

Добре також змащувати в носику олійною настоянкою ГАЙМОРИН: по 1 краплі 3-4 рази на день або ставити в ніс просочені олійкою турунди на 5-10 хв. 3-4 рази на день. ГАЙМОРИН знімає запалення, пом’якшує пересохлу слизову, знеболює, гоїть виразки, а фітонцидні властивості захищають від бактерій і вірусів.

Ваш синочок, пані Валентино, буде чудово почуватись на вулиці і влітку, і взимку. І ви разом отримаєте від прогулянки і спілкування велике задоволення.

Оставьте ваш комментарий