Запрошує чернігівська Здравниця «Зеленої планети Земної»

30 вересня 2022 р.

Найболючіше плачуть недужі,

Так одвіку було й повсякчас…

То здригаються праведні душі,

І земля чує кожного з нас.

Я той плач у собі відчуваю,

То — мій подих, і вдень, і вночі,

То від житечка до небокраю —

України моєї плачі.

Наталя ЗЕМНА

Неймовірно тяжке випробування випало на плечі нашого народу — витримати вторгнення в Україну так званих «сусідів», а насправді — російських нелюдів. Чернігівщина відчула ту страшну навалу в перший день війни. А невдовзі Чернігів був фактично взятий в кільце. Об’їзна дорога в бік Києва була окупована, міст через Десну постійно обстрілювали і врешті, після чергового авіаційного нальоту, зруйнували.

Чернігів регулярно піддавалось бомбардуванням авіації, артобстрілам, ракетним ударам. Щоб виїхати з міста, треба було мати транспорт, мужність і неабияке везіння, щоб лісами та луками-болотами (слава Богу була мерзла земля) дістатися до Києва. Дорогу 120 км, долали за 8-10 годин, намотуючи на спідометрі до півтисячі. Безліч автівок по дорозі було по звірячому розстріляно, там назавжди залишились чиїсь близькі та рідні, дорослі та діти…

Значних руйнувань зазнав древній Чернігів. З 35 шкіл постраждало 27, багато з них не підлягають відновленню. Розбиті лікарні, ТЕЦ, готель «Україна», бібліотеки, музеї, стадіон, будинки, аптеки, магазини, вщент зруйновано Епіцентр — місце роботи багатьох городян… Тижнями місто жило без газу, опалення, води, зв’язку. За даними мобільного оператора з 280 000 мешканців залишилось менше третини. Досі по навколишніх лісах, луках, на городах на людей чатує небезпека: на мінах підриваються люди і тварини.

Фізичні, емоційні та духовні травми, заподіяні війною людям, вкрай важкі. Здоров’я багатьох земляків погіршилось: загострились хвороби опорно-рухового апарату після холодних підвалів та не опалюваних квартир, було перерване війною лікування складних хронічних захворювань.

Та попри все, з червня місто потроху оговтується від тих жахливих подій. Відновився рух транспорту, відкриваються заклади інфраструктури. Повертаються в рідне місто чернігівчани, наводять лад в пошкоджених оселях.

Знов почала працювати добре знайома містянам Здравниця мережі «Зеленої планети Земної». Двері на проспекті Перемоги, 14 гостинно прочинені для дорогих земляків та гостей нашого міста. Як і раніше, всім відвідувачам надаємо безкоштовні консультації з лікування, застосування авторських фітокомпозицій Наталі Земної для відновлення свого здоров’я, з дієтичного раціонального харчування, здорового способу життя.

Працівники Здравниці ревно дбають про те, щоб на полицях завжди були всі 150 з лишком засобів з цілющих рослин. Пропонуємо для ознайомлення з їх асортиментом інформаційні «Збірки анотацій». Маємо й інші видання Наталі Земної: «Провокатори недуг», «Легені — це життя», «Не нашкодь», «Краплі здоров’я» та багато інших.

Ми завжди підемо назустріч і зробимо все можливе, щоб люди вчасно та швидко отримали необхідні їм ліки, бо не всі наші пацієнти й шанувальники мають сили і кошти, аби дістатись до міста. В такому випадку консультуємо їх телефоном, допомагаємо замовити і відправляємо необхідні фітокомпозиції поштою в усі куточки нашої області. Контактні телефони: (068) 092 ­33 ­92, (063) 951­ 55 ­15.

Нагадуємо, що Здравниця «Зеленої планети Земної» №54 в Чернігові розташована на проспекті Перемоги, 14 (перед авто- й залізничним вокзалом, зупинка «Ринок привокзальний»).

Чекаємо на всіх, хто бажає повернути і зміцнити своє здоров’я!

Марія КОЛОБОВА,
провізорка-консультантка, 
завідувачка Здравниці №54

Залиште свій коментар