Корзина
Ваша корзина пуста.

«Зелена планета Земної» — для здоров’я суглобів

29 сентября 2022 г.

З осінніми холодами дедалі частіше нагадують про себе суглоби. Від низької температури на вулиці та в оселі, вологості, браку фізичної активності та негараздів в організмі (як то проблеми в роботі нирок, аутоімунні чинники, інфекції, запальний процес тощо) суглоби набрякають, запалюються, виникає гострий біль та дошкуляє обмежена рухливість.

Передусім застосуйте зовнішні засоби «Зеленої планети Земної» РОЗТИРАННЯ, САНАТ, ПОРЯТУНОК, щоб швидко усунути вкрай неприємні симптоми (біль, набряк, запалення). Але це тільки половина справи, внутрішні причини нападу лишились, і тільки питання часу, коли вони заподіють нових проблем. Зрозуміти причину порушення та надійно її усунути допоможуть консультанти наших Здравниць, вам лише потрібно звернутись до них і ретельно виконувати їхні приписи.

Головне, що в «Зеленій планеті Земної» достатньо помічних засобів для лікування не тільки суглобів, а й хронічних хвороб, які так негативно на суглоби впливають.

Серед перших згадаємо Артритан — фітокомпозицію з потужною протизапальною, знеболювальною, оздоровчою дією. Кращий кровообіг та мікроцикуляція посприяють інтенсивному лімфовідтоку, налагодять обмінні процеси в суглобових тканинах (хрящах, кістках), відновлюючи завдяки цьому функцію уражених суглобів.

Артритан показав свою ефективність в лікуванні артриту, артрозу, остеохондрозу, подагри, остеоартрозу. Фітокомпозиція поліпшує стан травмованих, постраждалих від ревматизму суглобів, помічна в разі післяінфекційної артропатії, остеопорозу, коксартрозу тощо.

Артритан часто застосовують в комплексі з Реноколом, Хондроліком, Подагрином, Альгосаном, Судинником, Веноліком, Алергіном, Вазонормом, Бурсином, Санатом, Розтиранням.

Внаслідок загальної інтоксикації, травми, надмірного фізичного навантаження, інфекції, артриту, подагри може виникнути бурсит — запалення слизових сумок навколо суглобів. В їхніх порожнинах утворюється і накопичується зайва рідина.

БУРСИН прибирає оцю патологічну рідину (ексудат), сприяючи відновленню рухової функції суглоба. Фітокомпозиція виявляє протизапальну, регенеруючу, знеболювальну властивості у випадку бурситу і кісти Бейкера, знімає запалення і набряк навколо нервових закінчень.

Разом з Бурсином часто приймають Нефролік, Асцитан. Для більш швидкого одужання можна робити компреси з рідини Порятунок на ніч, а зранку змастити болюче місце Санатом і забинтувати на день.

Для прискорення розсмоктування інфільтрату різного походження і локалізації застосовують ІНФІЛЬТРИН. Засіб полегшує стан після травм (удари, вивихи), артрозу та артриту в стадії загострення, справляючи протизапальний і знеболювальний ефект.

Різкий біль, почервоніння, набряк суглобів, підвищення температури тіла, загальна слабкість — це симптоми гострого нападу подагри. Внаслідок прогресування хвороби утворюються подагричні вузли (тофи) і відбувається стійка деформація суглобів, особливо великого пальця ноги.

ПОДАГРИН знімає запалення і біль, налагоджує сольовий обмін, виводить урати і відновлює функцію уражених суглобів. Його приймають як звичайно — по 5 крапель 4 рази на день. На початку лікування можливе загострення. Тоді додають Артритан або Ревматин і п’ють по 3 краплі кожні 1-2 години. Для повного одужання Подагрин треба поєднувати з Нефроліком чи Гломераном.

СПОНДІЛАНмає протизапальну і знеболювальну властивості, є ефективним хондропротектором:  сприяє регенерації хрящової тканини і відновленню мікроциркуляції в тканинах суглобів. Застосовується в разі запалення великих суглобів, подагри, запалення та деформації хребта.

Спонділан значно ефективніший вкупі з Нефроліком, Неврином, Хондроліком, Остеонормом, місцевим застосуванням Санату, Розтирання та Порятунку.

ХОНДРОЛІК поліпшує мікроциркуляцію і метаболічні процеси в міжхребцевих дисках, має протизапальну, біостимулюючу і регенеративну дії, сприяє відновленню структури і функції міжхребцевих хрящів, нормалізує фосфатний обмін.

СПОЛУТКАНвпливає на механізм регуляції синтезу колагену (основний компонент сполучної тканини). Поліпшує мікроциркуляцію у сполучних тканинах, підвищує еластичність шкіри і рухомість суглобів, розширює капіляри і артеріоли, збільшує прохідність судинного русла.

Це основні ліки від захворювань суглобів, але ми дивимось глибше, запитуємо, чому в суглобах відкладаються солі, чому виникає запалення, чому деформується, стоншується хрящ? Відповідь приводить нас до порушення роботи нирок, тому в якості допоміжних ліків вказані НЕФРОЛІК і ГЛОМЕРАН. А коли шукаємо, від чого потерпають нирки, стикаємось з хворим шлунком, печінкою, судинами, вадами харчування й малорухомим способом життя. В результаті приходимо до того, що треба оздоровлювати весь організм — саме так виглядає комплексне лікування.

Оставьте ваш комментарий