Корзина
Ваша корзина пуста.

«Зелена планета Земної» — мережа сімейних Здравниць

21 декабря 2023 г.

Нещодавно завітала на прийом у Здравницю в Івано-Франківську ціла родина: жінка з чоловіком та дві їхні доньки. Члени цієї сім’ї вже чотири роки користуються нашими фітокомпозиціями і мають значні результати. Допомагають з лікуванням і своїм рідним за кордоном.

 

Найдовший досвід лікування має жінка. Вона розповіла, що в хребті зникли протрузії, бо приймала СПОНДІЛАН. Пилатакож АРТРИТАН під час загострення артриту, а за пониженого пульсу — НОРМОПУЛЬС. Фітокомпозицію ЗОЛОТНИК приймала для лікування підшлункової залози, час від часу користувалася НОРМОСТРУМОМ. Пів року пила від вузлів СПАЙКЕЛАН і ЛІМФОГРАН і результатом дуже задоволена: вузли зникли і вона почувається наразі чудово.

Маючі такі гарні результати, порадила звернутись до Здравниці «Зелена планета Земної» своїм сестрі і брату, а наразі привела чоловіка. Від гриж у спині чоловік раніше приймав СПОНДІЛАН, СПОЛУТКАН, лікував нирки НЕФРОЛІКОМ.

Зараз у нього постійно смокче під ложечкою, тобто в місці, де сходяться нижні ребра, під яким якраз починається шлунок — це те відчуття, нібито постійно голодний. Огляд виявив, що він має хвору підшлункову залозу. Вона зменшена і тверденька, особливо її головка, тіло і хвіст залози опустилися. За такого стану підшлункової залози завжди бувають гіперацидні гастрити, гастродуоденіти, бо він негативно пливає на функцію 12-палої кишки. Підшлункова залоза і гастродуоденіт пролікуються за місяць, і буде чоловік здоровий.

З’ясувалося також, що нерви у чоловіка дуже чутливі, а вночі він встає мочитись. Цукрового діабету, на щастя, не має. Додам, що і не буде мати, тому що пролікує підшлункову залозу і все налагодиться. Але в нього є проблема із сечостатевою системою, отож, треба пролікувати нирки, щоб він спав спокійно вночі і не вставав до туалету. Для цього призначаємо фітокомпозицію НЕФРОЛІК.

Ще йому болить у попереку, коли щось піднімає, коли фізично щось робить, а коли відпочиває, то все добре. Це свідчить про запалення у статевій залозі. Тому додаємо ще фітокомпозиції УРОСЕПТ та ПРОСТАДЕН. Поперек ще можна змащувати зовнішнім засобом «Зеленої планети Земної» САНАТ.

Пані нам також розповіла, що у її родичів у Польщі були проблеми з тиском. Вона порадила їм ГІПЕРТАН і НОРМОПУЛЬС. Після лікування цими фітокомпозиціями тиск у них понизився, вони дуже задоволені, дякують і лише питають, чому досі немає аптеки у Польщі.

Старшій родичці віком 85 років порадила пити НЕФРОЛІК черезпроблеми з нирками і високий тиск, і в неї тиск за місяць теж нормалізувався, вона перестала ходити до туалету вночі і загалом добре себе почуває.

На прикладі цієї сім’ї видно, що довготривале фітолікування дає свої позитивні результати; головне, правильно визначити причину недомагання і обрати потрібні ліки.

Оставьте ваш комментарий