RSS

Новини

25 березня 2023 р.
Розацеа: догляд за шкірою
Розацеа є хронічним розладом, а не тимчасовою неприємністю, бувають поліпшення і погіршення стану. Приблизно половина хворих має надію одужати за 9 років, тоді як решта і після 13 років не позбудеться активних проявів. І весь цей час людина неабияк потерпає від свого зовнішнього вигляду. Тому важливо, попри медикаментозну терапію, подбати про зміни способу життя, оздоровлювати організм всіма доступними методами.
24 березня 2023 р.
Розацеа: симптоми, причини і лікування
Розацеа — це хронічне захворювання, яке вражає переважно центральну частину шкіри обличчя. Вирізняють 4 основні типи: почервоніння, папульозно-пустульозну форму, ринофіму — потовщення шкіри на носі, почервоніння і подразнення очей.
23 березня 2023 р.
Піхвова мікробіота
Піхва є ідеальним місцем для мікроорганізмів: вогко, тепло, є трішки кисню, немає ультрафіолету, є слиз з глікогеном, яким можна живитися, туди легко потрапити ззовні і, якщо послуговуватись людськими вимогами до комфорту, так само легко вийти. Бактерії просто не могли її оминути!
22 березня 2023 р.
Квасениця звичайна
Ще тільки повіяло весною, навіть земля не встигла прогрітись і зелень лише починає з’являтись, а вже так хочеться зеленого борщику або свіжого салату зі всього, що вилізло із землі до сонечка.
21 березня 2023 р.
Цукровий діабет помолодшав
Цукровий діабет не лише в Україні, а й в інших країнах світу значно помолодшав. Буває так, що приводять дитину в два роки, і вона вже на інсуліні. Цьому можна запобігти, якщо правильно підійти до лікування печінки, шлунку, підшлункової залози і ендокринної системи загалом.
20 березня 2023 р.
Не допустимо, щоб діти хворіли!
Хвора малеча така безпорадна! Шкода дивиться! Кожна мама чи бабуся скаже, що краще б сама хворіла, ніж дитина. Та дорослі не мають бути безпомічними. «Зелена планета Земної» допоможе їм подбати, аби діти були здорові, з міцним імунітетом. А імунна система нормальна, якщо добре працює травна система, шлунок в тонусі, не завдає проблем печінці, їжа перетравлюється, дає організму, кожній клітині, кожному органу наснагу. І треба, щоб не було паразитів.
19 березня 2023 р.
Трихомоноз
«Дайте мені коротку відповідь, — просить пані Олена. — Що таке трихомоноз? Це глисти чи якісь інші паразити, і як з ними боротися?». Коротко розказати про трихомоноз не вийде: це паразитарне захворювання є найпоширенішим з тих, що передаються статевим шляхом; воно потребує більш розлогої розповіді.
18 березня 2023 р.
Квітка — на щастя
Зморшкувате листя первоцвіту починає рости на початку лютого і напровесні з’являється одразу з-під снігу. А квіткові бруньки, закладені ще восени, розкриваються в березні — квітні. Цей весняник лікарський (так його теж звуть) має дуже багато вітаміну С, каротину, сполук, що зарадять від кашлю та заспокоять нерви — все те, що потрібне в цю пору року.
17 березня 2023 р.
Фенугрек і чоловіче здоров’я
Гуньба сінна — відома здавна пряна та лікарська рослина. Її і зараз вирощують в країнах Африки (Марокко, Єгипет), Азії (Індія) та навіть Англії. Зелень «грибної трави» збагачує смак і поживну цінність різноманітних страв. Проте набагато більше біологічно активних, а отже і лікувальних речовин міститься в насінні. Недарма його тисячоліттями використовували в грецькій, арабській, індійській та китайській традиційній медицині.
16 березня 2023 р.
Буряковий пиріг з карамелізованою цибулею
Чудова вегетаріанська основна страва, яка набагато простіша, ніж здається. На підготовку складників вистачить 30-40 хвилин, запікати 40 хвилин. Нагодувати можна 6 осіб. Додаткова перевага — пиріг добре заморожується.