RSS

Новини

7 березня 2023 р.
Глютамінова кислота, глютамін, глютен і смак умамі
Глютамінова кислота і глютамін — це замінні амінокислоти, що легко перетворюються одна в одну, а також в солі. Замінні — отже, можуть синтезуватися нашим організмом у достатній кількості: 90% утворюється в м’язах, решта — в легенях та мозку. Ці амінокислоти входять до складу білків, допомагають синтезувати інші амінокислоти, «відриваючи від себе» аміногрупу і «даруючи» її іншим. Про важливість для білкового обміну та інших процесів в організмі свідчить те, що в крові з усіх вільних амінокислот, яких є понад 20, на долю двох глютамінових припадає аж третина загальної кількості.
6 березня 2023 р.
Пам’ятаємо навіки як з вільхи робити ліки
В народній медицині переважно користувались вільхою клейкою, вважали набагато сильнішою за лікувальними властивостями. З досвіду побачили, яке це дерево помічне, особливо для жінок. Може навіть лікувати фіброміому. Цінували і те, що збирати гілочки й шишки можна взимку: коли нежить, застуда, крутить суглоби, ревматичний біль не дає ні ходити, ні спати.
5 березня 2023 р.
Люди на 10 відсотків
А може на 30 чи на 50? Людський організм складається з трильйонів клітин — це в 10 разів більше, ніж зірок у Чумацькому Шляху. Але не всі ці клітини належать людині. Більшу частину складають мікроби. От тільки щодо конкретної цифри вчені досі не впевнені.
4 березня 2023 р.
Щоб ноги були легкими і ходили добре
Навесні багато хто скаржиться, що ноги не ходять — тяжкі, незграбні. Ми їм радимо не ліки «від ніг», а ЛЕГЕНЕВИЙ БАЛЬЗАМ. Всміхаються з недовірою: ноги болять, а ми радимо ЛЕГЕНЕВИЙ БАЛЬЗАМ! Жартують: «Хворий на голову, а ноги лікує!». Ти ми знаємо, що робимо.
3 березня 2023 р.
Бережіть первоцвіти і лікуйтесь з розумом!
Ранньої весни, навіть якщо земля ще вкрита снігом, на осонні, проталинах з’являються первоцвіти. Ще в січні прокидаються підсніжники, а тільки-но трохи потеплішає, розкривають свої ніжні, наче вироблені з найтоншої білосніжної порцеляни, квіти.Серед перших розкриває свої жовті квіточки підбіл, мати-й-мачуха. Не боїться холоду і негоди первоцвіт весняний, примула, божі ручки. В двох листочках містить добову дозу вітаміну С. В Карпатах схили всіяні цими сонячними квітами! В березні-квітні в лісі цвіте медунка. Як і підбіл, «легенева трава», пульмонарія, добре допомагає дихальній системі, відновлює легеневу тканину. Вона чистить кров і оздоровлює всі кровотворні органи: печінку, селезінку, кістковий мозок.
1 березня 2023 р.
Очищення душі і тіла
В Прощену неділю ми просили у Бога, щоб простив нам всі гріхи — вільні й невільні. Перепрошували близьких, рідних, знайомих. Обов’язково треба вміти прощати один одного: за слово, діло, думку якусь негарну. А після Прощеної неділі починається Великий Піст. І це чудова нагода поговорити про очищення не тільки душі, а й тіла.
28 лютого 2023 р.
Комплексне лікування болю в ногах і попереку
Дуже часто відвідувачі скаржаться, що в них болять ноги. Хто про них думає, коли вони здорові! Людина собі вільно ходить, швидко бігає, без втоми танцює, високо стрибає, виконує різноманітні фізичні вправи й не турбується про цей дуже потрібний засіб руху. Якщо ж ноги хворі, навіть звичайно пересуватись по землі стає проблемою. Тоді, ой скільки ж уваги тим ногам! Кожен догоджає їм вже як може. А вони болять — і не тільки вдень, ще й вночі не дають спати.
27 лютого 2023 р.
Комплексне лікування опущення органів
Останнім часом багато звертається людей з опущеними органами, особливо жінок. Вони відчувають значний дискомфорт через нетримання сечі: часто встають вночі мочитися; кашлянули, чхнули, є виділення сечі. Шукають ті засоби, ту пігулку, яка б допомогла, порятувала від прикрих ситуацій. Але в разі нетримання сечі «чарівною пігулкою» не обійтись.
25 лютого 2023 р.
Лікування лейкопенії і кровотеч
Лейкопенія — зниження кількості лейкоцитів (білих кров’яних тілець) в одиниці об'єму крові — є симптомом багатьох хвороб. Призводить до цього стану масове руйнування молодих клітин крові та зменшення формування зрілих лейкоцитів, які є основою для правильної роботи імунної системи. Серед причин лейкопенії — пошкодження кісткового мозку та печінки, лімфогранулематоз, ендокринні й пухлинні захворювання, зараження крові, черевний тиф і паратифи, малярія, бруцельоз, вірусні інфекції, результат дії лікарських препаратів тощо.
24 лютого 2023 р.
Знаходимо причину, долаємо хворобу
Часто відвідувачі приходять до нас у Здравниці та скаржаться, що у них болить голова, просять хоч якісь ліки. А хіба ж голова може боліти просто так? Не може людина відчувати біль в будь-якому органі чи системі просто так. Наші лікарі-консультанти це добре знають і розповідають, що голова зверху болить від нервів, в лобі болить від застуди, у скронях — коли хвора підшлункова залоза, у потилиці — від підвищеного тиску. Розбираються разом з вами, відшукують причину, про яку ви може й не здогадуєтесь. Коли серце болить, колотиться, б'ється як птаха (100, або й більше ударів на хвилину), відповідальною може бути хвора щитовидна залоза.