RSS

Новини

29 травня 2025 р.
Щоб вилікувати хребет…
Пані скаржиться, що болить коліно. Їй поставили діагноз: сколіоз поперекового відділу хребта, остеохондроз деформуючий, спондильоз поперекового відділу хребта, склероз черевного відділу аорти, деформуючий артроз лівого колінного суглоба третього ступеня.
27 травня 2025 р.
Турбують вени
Чоловікові десь вже рік томузробили операцію на нозі, видалили вени... А пані лікувала гелем варикоз і зробилися плями на литці, ще й чешуться...
25 травня 2025 р.
Кліщинець, або арум плямистий
Надзвичайно цікава рослина, Arum maculatum. Він лікує ревматизм, невралгії, бронхіальну астму, його також їли колись. Але не знаючи його секретів, можна ним отруїтися «на смерть».
23 травня 2025 р.
Позбутись бородавок і небажаного волосся
Доволі часто прихильники природолікування запитують, чим можна лікувати бородавки та чим вивести волосся, якщо воно виростає зовсім не там, де його хотілося би бачити. Допоможе поширена в природі України рослина — талабан польовий.
21 травня 2025 р.
Без закрепів і в тонусі
Коли чорна бузина починає квітнути, настає час збирати її листя. Бо саме тоді, коли кущ зацвітає, листя має дуже цілющі властивості.
19 травня 2025 р.
Крововиливи в оці
Пані Вікторія запитує, що приймати, коли утворились крововиливи в оці після контузії, 24 роки. І ще турбує потовиділення, якого раніше не було.
17 травня 2025 р.
Смак диких рослин: травень
Дикі трави багатші за культурні рослини, зважаючи на склад біологічно активних речовин та мікроелементів, а отже, і більш цілющі.
15 травня 2025 р.
Відновлять не тільки місячні
В квітниках українських господинь є рослина, яку називають орлики, або оксамитки. Вони можуть вилікувати найтяжчу ангіну, застій у печінці та селезінці, врегулювати місячні, відновити і потенцію у чоловіків...
13 травня 2025 р.
Болить живіт
Живіт — це черевна порожнина, відмежована спереду черевною стінкою, знизу тазом, вгорі куполом діафрагми. Там розташовані основні внутрішні органи, тож, відповідно, боліти може багато чого.
11 травня 2025 р.
Атрофічний гастрит
На хронічний гастрит страждає понад третина дорослих, а частота атрофічного гастриту може сягати 50-60%. Існує більше десятка чинників, кожний з яких здатний призводити до атрофії слизової оболонки і розвитку функціональної недостатності шлунка. Та найчастіше хворобу викликають Н. pyloriі аутоімунні фактори.