RSS

Новини

7 травня 2024 р.
Третя онлайн-конференція «Зеленої планети Земної»
20 квітня 2024 року відбулась вже третя онлайн-конференція «Зеленої планети Земної». Віримо, що настануть часи, коли змога зібратись і побачити одне одного наживо не буде виглядати як розкіш. Та поки успішно набуваємо досвіду спілкування із застосуванням сучасних технологій.
5 травня 2024 р.
Свято радості і світла
Кожного року з нетерпінням чекаємо на Великдень, щоб душа сповнилась особливим світлом і надією. Попри біль і втрати, горе і страждання ми згадуємо, що навіть найчорніше зло не вічне — переможе правда і добро. Як переміг Син Божий, віддавши себе в жертву — лишень силою свого духу і любові до людей.
4 травня 2024 р.
Краса і користь
В родині Півонієві є лише один рід, що налічує до 52 видів багаторічних рослин. Частина їх трав’янисті з кореневищами або бульбами, частина — кущі (як-от деревовидна півонія). Серед них є легендарно цілющі, а відтак рідкісні види: півонії вузьколиста та незвичайна. Інші більшість людей вважає переважно декоративними рослинами.
1 травня 2024 р.
Ерозійний гастрит і подразнений кишечник
Пані Наталя з Костополя питає, чим лікувати ерозійний гастрит і подразнений кишечник.
29 квітня 2024 р.
Очі сверблять
Глядач в прямому ефірі «Pro здоров’я» каже, що погано став бачити і очі сверблять.
27 квітня 2024 р.
Ванна зі старих трав
З весною почався новий сезон збору лікарських рослин. А що робити зі старими зборами, термін придатності яких вичерпався, які вам не знадобилися? Не викидайте їх — вони ще можуть послужити.
25 квітня 2024 р.
Лікування — інтелектуальне випробування для лікаря і пацієнта Доповідь на конференції «Зеленої планети Земної» 15 жовтня 2023 року
Я вибрала таку тему не випадково — в «Зелену планету Земної» приходять люди, які вже побували в усіх лікарів, усіх професорів. Нічого їм не допомогло. На цьому шляху хворі нахапаються різної інформації, різних діагнозів і нам намагаються те нав'язати, переконати нас у тому лікуванні, яке хочуть отримати.
23 квітня 2024 р.
Олія руколи: зовнішнє застосування
Насіння — не менш цінна частина руколи, ніж зелень. Воно містить багато олії і білків. У складі жирів насіння є омега-3 кислоти, ефірні олії. На жаль, в ній багато і ерукової кислоти, яка, як вважається, негативно діє на серце. Через це олія руколи використовується в їжу хіба як невелика добавка до інших олій. Але зате має зовнішнє застосування.
21 квітня 2024 р.
Весняний догляд за шкірою
Найкращий вплив на шкіру — зі середини організму. Хай якби ви не піклувалися про шкіру ззовні, слабкий стан здоров’я все одно косметикою не приховаєш. Але це зовсім не означає, що турбота про шкіру буде зайвою.
19 квітня 2024 р.
Кіста у горлі
Часто пишемо про кісти на нирках, яєчниках, кісту суглобів, зокрема кісту Бейкера, а нещодавно в прямому ефірі глядач запитав як лікується кіста в горлі.