RSS

Новини

7 березня 2022 р.
З нами Бог і Природа!
Цей світ створено Богом — так вчать всі світові релігії, в це вірує дуже багато людей. Інша частина людства так само затято вірує у всемогутність Природи: її пізнають, вивчають, використовують її багатства. Цей світ створено Богом — так вчать всі світові релігії, в це вірує дуже багато людей. Інша частина людства так само затято вірує у всемогутність Природи: її пізнають, вивчають, використовують її багатства.
6 березня 2022 р.
Молитва до пращурів
Я стою на землі своїй і звертаюся до всіх мертвих роду свого! Кличу предків кровних моїх! Закликаю рідню по Духові! Призиваю всіх вірних землі української!
6 березня 2022 р.
Рідні мої українці!
Знов страшна біда прийшла на нашу землю! Чорна нечиста навала руйнує наші міста і села, вбиває мирних жителів, нищить святині українського народу! Гинуть наші воїни, обливаються кров’ю материнські серця. Та перемога буде за нами! Бо з нами правда і наша рідна земля, наша рідна Україна.
24 листопада 2021 р.
Хрін
Кожна рослина в природі має захист від різних шкідників: гризунів, комах, грибків, бактерій, мікробів та вірусів. Кожна бореться за своє життя і розмноження, тобто продовження свого роду. Засоби захисту різні. В однієї - колючки, в іншої - отрути, кислоти і гіркота. Рослин, які містять у собі природні антибіотики, фітонциди - це зброя від вірусів, таких багато і всім їм заповідав Творець захищати себе і допомагати людям. Ті рослини, окрім того що захищають людей, то ще і підсилюють їх захисні сили.
17 листопада 2021 р.
Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки
Саме восени та і весною загострюється багато хронічних захворювань, а також виникають нові. Серед внутрішніх захворювань одне із перших місць займає виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки. Страждають нею частіше люди молодого віку, чоловіки частіше ніж жінки. Причина виникнення цього захворювання ще до цього часу повністю не з'ясована, тобто немає єдиної системи, яка б змогла пояснити механізм виникнення виразкової хвороби. Існує понад два десятки теорій, але ні одна з них не дає повну відповідь на це зовсім не просте питання.
10 листопада 2021 р.
Фізаліс
Йду по-між осінніх городів, де вже зібраний врожай овочів, коренплодів всієї городини.Але де-не-де пломеніють помаранчевого кольору ліхтарики. Ні! То не квіти!. То овочево-лікарська рослина - перуанська вишня, фізаліс. Чому ж її, ту вишню, яка ще називається "жидівська", ще не зібрали? А тому що не знають куди її застосувати. Лишень кілька стеблин поставити у вазу - нехай звеселяє своєю яскравістю око, нагадує красиве літечко. А решта так і залишилась як непотріб.
8 листопада 2021 р.
Посадив дід ріпку
Казку про ріпку – золотий коренеплід знають всі, бо кожна дитина виховувалась казками дідусів, бабусь, батьків, а казка – це філософія життя. І тепер ми думаєм – який же мудрий, працелюбний дід. Він не полінувався взяти мотику, розрихлити зверху землю, набрати в рот насіння ріпи і плювати, розсіюючи плід. Потім, коли була засуха, поливав ріпку, щоб вродила, аби вся родина була не голодна і здорова, бо в природі ріпа не росла
29 жовтня 2021 р.
Рецепти з топінамбура
Основне призначення топінамбура – лікувати хворих на цукровий діабет. Вранці, за 15 хв до сніданку з'їсти 100 грамів топінамбура, до обіду і до вечері. Тричи на день. За 3-4 тижні запрацює нормально підшлункова залоза, знизиться або нормалізується цукор у крові. Якщо ні – курс продовжити. При підвищеному артеріальному тиску і підвищеній кислотності (гіперацидному гастриті), та якщо запалені суглоби (поліартрит) варто вживати сік із коренеплодів по півсклянки, 3 рази на день за 15 до вживання їжі.
27 жовтня 2021 р.
Топінамбур
Земляна груша. Чи не дивно?! Росте в землі як картопля, а називається грушею. Мабуть тому що вона не ммістить солонін і її можна їсти сирою, до того ж, вона соковита, ледь солодка, смачна та ще і корисна для здоров'я, бо нема на землі жодної рослини, яка б могла порівнятися з нею. Це найдивовижніша рослина, яку українці назвали Соняшником бульбистим, за її дивовижність незбагненну. Зверху квіти, як у соняха, а в землі – бульби, як у картоплі. Дивовижна вона ще тим, що має унікальний біохімічний склад. І людина, яка отримує комплексно біологічно активні речовини, стає невразливою до всіх захворювань і нервових потрясінь. Цьому сприяють пектин, інулін, інсулін, незамінні амінокислоти, ферменти, вітаміни і мінеральні речовини, які містяться в топінамбурі.
26 жовтня 2021 р.
Почалася мода на коренеплода
Надворі осінь, закінчується ягідний сезон, але в природі ніколи не буває порожнечі. Адже вона не тільки жива, а і живодайна, оскільки дає життя всім живим істотам на землі. Це ми, люди, повинні розуміти і завдячувати Богові і вміти користуватись розумно всім що є в природі та росте в городі. На всіх материках та континентах ростуть різні , або неоднакові рослини, плоди, плоди, ягоди, коренеплоди. Тому харчування відрізняється. І найкраще допомагають людині бути здоровою ті трави і плоди, які ростуть на тій землі, де живе людина. Та і їжа відрізняється, тобто різні, так звані, національні страви.