RSS

Новини

6 березня 2022 р.
Рідні мої українці!
Знов страшна біда прийшла на нашу землю! Чорна нечиста навала руйнує наші міста і села, вбиває мирних жителів, нищить святині українського народу! Гинуть наші воїни, обливаються кров’ю материнські серця. Та перемога буде за нами! Бо з нами правда і наша рідна земля, наша рідна Україна.
24 листопада 2021 р.
Хрін
Кожна рослина в природі має захист від різних шкідників: гризунів, комах, грибків, бактерій, мікробів та вірусів. Кожна бореться за своє життя і розмноження, тобто продовження свого роду. Засоби захисту різні. В однієї - колючки, в іншої - отрути, кислоти і гіркота. Рослин, які містять у собі природні антибіотики, фітонциди - це зброя від вірусів, таких багато і всім їм заповідав Творець захищати себе і допомагати людям. Ті рослини, окрім того що захищають людей, то ще і підсилюють їх захисні сили.
17 листопада 2021 р.
Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки
Саме восени та і весною загострюється багато хронічних захворювань, а також виникають нові. Серед внутрішніх захворювань одне із перших місць займає виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки. Страждають нею частіше люди молодого віку, чоловіки частіше ніж жінки. Причина виникнення цього захворювання ще до цього часу повністю не з'ясована, тобто немає єдиної системи, яка б змогла пояснити механізм виникнення виразкової хвороби. Існує понад два десятки теорій, але ні одна з них не дає повну відповідь на це зовсім не просте питання.
10 листопада 2021 р.
Фізаліс
Йду по-між осінніх городів, де вже зібраний врожай овочів, коренплодів всієї городини.Але де-не-де пломеніють помаранчевого кольору ліхтарики. Ні! То не квіти!. То овочево-лікарська рослина - перуанська вишня, фізаліс. Чому ж її, ту вишню, яка ще називається "жидівська", ще не зібрали? А тому що не знають куди її застосувати. Лишень кілька стеблин поставити у вазу - нехай звеселяє своєю яскравістю око, нагадує красиве літечко. А решта так і залишилась як непотріб.
8 листопада 2021 р.
Посадив дід ріпку
Казку про ріпку – золотий коренеплід знають всі, бо кожна дитина виховувалась казками дідусів, бабусь, батьків, а казка – це філософія життя. І тепер ми думаєм – який же мудрий, працелюбний дід. Він не полінувався взяти мотику, розрихлити зверху землю, набрати в рот насіння ріпи і плювати, розсіюючи плід. Потім, коли була засуха, поливав ріпку, щоб вродила, аби вся родина була не голодна і здорова, бо в природі ріпа не росла
29 жовтня 2021 р.
Рецепти з топінамбура
Основне призначення топінамбура – лікувати хворих на цукровий діабет. Вранці, за 15 хв до сніданку з'їсти 100 грамів топінамбура, до обіду і до вечері. Тричи на день. За 3-4 тижні запрацює нормально підшлункова залоза, знизиться або нормалізується цукор у крові. Якщо ні – курс продовжити. При підвищеному артеріальному тиску і підвищеній кислотності (гіперацидному гастриті), та якщо запалені суглоби (поліартрит) варто вживати сік із коренеплодів по півсклянки, 3 рази на день за 15 до вживання їжі.
27 жовтня 2021 р.
Топінамбур
Земляна груша. Чи не дивно?! Росте в землі як картопля, а називається грушею. Мабуть тому що вона не ммістить солонін і її можна їсти сирою, до того ж, вона соковита, ледь солодка, смачна та ще і корисна для здоров'я, бо нема на землі жодної рослини, яка б могла порівнятися з нею. Це найдивовижніша рослина, яку українці назвали Соняшником бульбистим, за її дивовижність незбагненну. Зверху квіти, як у соняха, а в землі – бульби, як у картоплі. Дивовижна вона ще тим, що має унікальний біохімічний склад. І людина, яка отримує комплексно біологічно активні речовини, стає невразливою до всіх захворювань і нервових потрясінь. Цьому сприяють пектин, інулін, інсулін, незамінні амінокислоти, ферменти, вітаміни і мінеральні речовини, які містяться в топінамбурі.
26 жовтня 2021 р.
Почалася мода на коренеплода
Надворі осінь, закінчується ягідний сезон, але в природі ніколи не буває порожнечі. Адже вона не тільки жива, а і живодайна, оскільки дає життя всім живим істотам на землі. Це ми, люди, повинні розуміти і завдячувати Богові і вміти користуватись розумно всім що є в природі та росте в городі. На всіх материках та континентах ростуть різні , або неоднакові рослини, плоди, плоди, ягоди, коренеплоди. Тому харчування відрізняється. І найкраще допомагають людині бути здоровою ті трави і плоди, які ростуть на тій землі, де живе людина. Та і їжа відрізняється, тобто різні, так звані, національні страви.
25 жовтня 2021 р.
Як доцільно вживати ліки "Зеленої планети Земної"
Розкажіть докладно, щоб кожному було зрозуміло, як доцільно вживати ліки «Зеленої планети», щоб ефективність була якнайвища? І чи можна вживати фітокомпозиції з іншими ліками, наприклад домашніми ліками із трав, або пігулками, які прописали лікарі. Пані Марія. Закарпаття.
22 жовтня 2021 р.
ГЛІД ЦІЛЮЩИЙ, ОДНАК І… КОЛЮЧИЙ
Важко сказати, коли глід гарніший: навесні, коли цвіте й повітря наповнене запахом троянди, чи восени, коли це дерево чи кущ приворожує зір червоними плодами. Однак в усі пори року він цілющий. Бо для лікування використовують квіти, плоди, листя і навіть корінь. В Україні росте багато видів глоду і всі вони однаково цілющі. Назву лише кілька: глід колючий (рос.- боярышник колючий, Crataegus oxycantha), глід криваво-червоний, глід кривочашечковий, глід кримський, глід п’ятистовпчиковий та інші.