RSS

Новини

21 листопада 2024 р.
Часниково-олійна паста
Осінній часник не порівняти з весняним, бо зберегти його цілим, свіжим, неушкодженим через зиму буває проблематичним, особливо в міській квартирі.
17 листопада 2024 р.
Позбутись ліпоми і поліпшити кровообіг в мозку
Пані Зінаїда хоче покращити кровообіг в мозку і питає, чи можна позбавитися ліпоми на шиї нижче вуха.
15 листопада 2024 р.
Діагноз: дисциркуляторна енцефалопатія
Пан Володимир нам написав: «Вісім років тому поставили діагноз «дисциркуляторна енцефалопатія», лікування полегшення не дає, в голові шумить, свистить і гупає. Що ви скажете про цю хворобу, і як її лікує «Зелена планета Земної»? Офіційна медицина вважає її невиліковною».
13 листопада 2024 р.
Передплачуйте авторське видання «Зелена планета Земної» на 2025 рік!
Вивчайте природу, народну медицину, вчіться дбати про своє здоров’я!
12 листопада 2024 р.
Осінній порятунок для суглобів
В холодну пору року хворі суглоби дошкуляють сильніше, ніж влітку. А коли температура в оселі не комфортна, складніше робити компреси, приймати ванни, вибір лікарських рослин обмежений. Та природа і зараз прийде на допомогу.
11 листопада 2024 р.
Якірці сланкі
Останнім часом ця лікарська рослина привернула увагу фармацевтів навіть тих країн, де про неї донедавна і не чули. Її спеціально культивують і готують медичні препарати.
9 листопада 2024 р.
Ендотелій — найбільша «ендокринна залоза» в організмі
Нині вважають, що усі серцево-судинні патології спершу виникають на рівні особливої тканини у нашому організмі — ендотелію. Саме про неї і піде мова.
7 листопада 2024 р.
Смажене ...кленове листя
Ми звикли насолоджуватися осіннім листям, милуючись його різнобарвною красою. А в Японії це роблять у прямому розумінні цього слова. Витончене, бережливе ставлення до природи поєднуються у японців з любов’ю до прекрасного. Це надає особливої вишуканості й раціональності їх національній кухні.
5 листопада 2024 р.
Якщо хочете схуднути, добре висипайтесь
Дослідження доводять, що нестача сну значно збільшує ймовірність надмірної ваги або ожиріння, підвищуючи щоденне споживання калорій. Брак сну збільшує чутливість до зображення апетитної їжіу центрі винагороди головного мозку.
3 листопада 2024 р.
У дерена корисні навіть кісточки
Шанувальники цих гарних червоних ягід, як не вирощують, то поспішають їх купити. Завдяки приємному аромату та кисло-солодкому терпкуватому смаку з дерену можна приготувати вишукане варення, желе, джеми, соки, компоти, мармелад, засипати цукром або висушити. Як свіжі ягоди, так і напої та солодощі з них наділені значними лікувальними властивостями.